"Комсомолець" Шредінгера: у Смілі здали землю під неіснуючим кінотеатром

У Смілі депутати здали в оренду на 49 років землю під будівлею кінотеатру “Комсомолець” якої вже не існує. 

За відповідне рішення проголосувало голосувало 30 депутатів.

Рішенням депутатів припинено договір оренди земельної ділянки площею 0,174 га по вул. Соборній 110 з ТОВ Смілянська меблева фабрика “Лівс” та передано в оренду місцевій бізнес-родині Тимченко.

На фото земельна ділянка на якій раніше знаходилася будівля кінотеатру "Комсомолець. 

В тексті рішення йдеться, що попередній договір припиняється за згодою сторін в зв'язку з набуттям іншою особою права власності на будівлю яка розташована на земельній ділянці.

Відзначимо, що ще восени 2017 року будівлю кінотеатру було знесено, а орендар, ТОВ Смілянська меблева фабрика “Лівс”, планував на цій ділянці будівництво меблевого магазину з виставковим центром власної продукції.

На сьогодні право оренди ділянки вже в рівних долях належить Олені та Дмитру Тимченко. Останній разом з батьком Володимиром Тимченко є власниками ТОВ “Гуляй поле”, ресторан “Гуляй поле”.

Власницею ТОВ Смілянська меблева фабрика “Лівс” є колишня депутатка Черкаської обласної ради Любов Савченко. Нещодавно її було виправдано за обвинуваченням у скоєнні смертельного ДТП у червні 2018 року. А в серпні 2019 року на її домоволодіння було скоєно розбійний напад.
 

Останні новини