Комендатура "Черкаси" отримала нову техніку

30 червня на плацу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. Ігоря Момота зібралися керівники області.

Зокрема, голова обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас, депутат обласної ради Сергій Осадчий, представники громадських організацій і особовий склад закладу.

 Вони прийшли привітати курсантів зі складенням військової присяги на вірність українському народові, вручити бойову зброю та техніку оперативно-бойовій прикордонній комендатурі «Черкаси» й побажати захисникам кордонів легкої служби на східних рубежах.

Вітаючи молодих військовослужбовців, начальник Центру Дмитро Коцеруба побажав колегам витримки, наполегливості та удачі під час виконання службових і бойових завдань, а також зауважив, що прийнявши присягу на вірність народу в непростий для країни час, вони повинні «з честю та гідністю виконувати усі завдання із захисту суверенітету та незалежності України».

Після урочистого складання присяги і вручення бійцям зброї гості та особовий склад Центру оглянули техніку, що буде передана оперативно-бойовій прикордонній комендатурі «Черкаси» для виконання військових завдань на Сході України. Це, зокрема, переносні протитанкові комплекси «Фагот», великокаліберні кулемети, вантажівки КрАЗ, бронеавтомобілі «КрАЗ Кугуар», пікапи Volkswagen Amarok тощо.
 

Останні новини