Команда Одарича рятуючи свій імідж запустила інформаційну мульку

Команда екс-мера Сергія Одарича рятуючи свій імідж та захищаючи власні бізнес-інтереси запустила інформаційну мульку яка має послабити завтрашній скандал із примусовим виселенням мешканців гуртожитку по Горького 4. 

Як ми вже повідомляли, завтра державна виконавча служба спробує здійснити примусове виселення жителів скандального гуртожитку по вул. Горького 4. Про бажання протидіяти цьому висловилася обласна організація ВО «Свобода». (в першу чергу через прагнення попіаритися – ред.)

Нагадуємо, проблема навколо гуртожитку сягає свого початку ще 2008 року, коли будівлю корупційними схемами відчужило товариство «ПраймБуд» яке входить до бізнес-орбіти Бродського-Одарича. Відчуження відбулося незважаючи на сімї які там проживають і вже протягом 5 років ведеться геноцид мешканців, над якими висить загроза виселення.

Очікуючи завтрашніх скандальних подій команда екс-мера робить превентивний удар і намагається інформаційно розмити подію. Так на сайті Партії Вільних від совісті демократів зявляється інформація від директора ТОВ «ПраймБуд» Ніни Набокіної.

Як пояснила директор ТОВ «Прайм-Буд», яке є власником будівлі, депутат міськради від «Партії вільних демократів» Ніна Набокіна, у гуртожитку проживає 21 сім’я, 5 з яких і переселятимуть у примусовому порядку у нові приміщення по вул. Н.-Левицького, 101. Решта 16 сімей погодилися чекати на безкоштовне отримання однокімнатних квартир в будинку по вул. Горького, 4/Калініна, 108, - повідомляє партійний сайт.

Фото так званого нового приміщення.

За словами Ніни Набокіної, будівлю гуртожитку по вул. Горького,4/Калініна, 108 планують реконструювати. Є вже готовий проект. Кімнати перероблять на повноцінні квартири. У прибудові знизу розмістять магазин, спортзал і кабінет сімейного лікаря.

Фото проекту якому так і не судилося стати реальністю з 2008 року. При цьому директорша цинічно замовчує, що ніхто і не збирається його реконструювати. Ми вже писали про махінації із збором коштів з черкащан які так і не повернули. 5 років обману.

На думку соратниці Одарича 5 сімей повинні переселитися у кімнати на вул. Н. Левицького які спеціально придбав «Праймбуд» і зробив там ремонт. Згодом нібито вони матимуть можливість приватизувати це житло. Але ж мешканці добре розуміють, що в приміщення на Н. Левицького вони житимуть на пташиних правах.

Фото раю на землі у відремонтованому бараці «Праймбуд».

- Нам дають на 9 осіб 60 квадратних метрів житлової площі, що не відповідає вимогам які передбачені в законі. Також там один душ на 5 сімей, два умивальника, навіть попрати немає де, - розповідає мешканка гуртожитку Лариса Стасенко.

Як повідомив нам юрист Юридичної фірми результат, норма житлової площі на одну особу має бути не меншою ніж 13,6 кв. м.

- Стаття 47 діючого Житлового кодексу встановлює, що норма житлової площі встановлюється в розмірі 13,65 квадратного метру на одну особу, - повідомила Ангеліна Деревянко, спеціаліст з корпоративного права та будівництва юридичної фірми Результат. 

Шляхом нескладних арифметичних розрахунків стає зрозуміло, що при переселенні мешканці гуртожитку не отримують достатньої житлової площі. 

Більше того інформація поширена вільнодемократівцями дублюється нібито незалежним виданням Прочекр, на яке має вплив Сергій Одарич, під канвою – Свободівці мітингують а Вільні демократи покращують. Також варто очікувати чергового сюжету на телеканалі ВІККА. 

В будь-якому випадку завтра буде насичений ранок біля гуртожитку по Горького 4.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини