Команда мера втратила контроль над Черкаським АБЗ

Команда міського голови не змогла закріпитися на Черкаському асфльтобетонному заводі і знову втратила над ним контроль.

Серед акціонерів підприємства є Черкаська міська рада з часткою акцій 50%, ще 23,6 % акцій належать сину депутата Черкаської обласної ради від ВО Батьківщина Михайла Мушієка – Андрію Мушієку. Пакетом акцій у розмірі 15% володіє ТОВ «Центрдорресурс» яке до середини квітня цього року контролювало завод. 

В квітні цього року мажоритарні акціонери черговий раз взялися брати під контроль підприємство. Головою правління було призначено людину з неоднозначною репутацією та кримінальним минулим Олега Марасіна. Він очевидно мав виконати роль такого собі "штурмовика", зайти на підприємство і взяти над ним фактичний контроль. 

В свою чергу фактичні контролери заводу чинили опір новому керівнику під час кількох спроб зайти на підприємство, було порушено кримінальну справу, а новий керівник таки зайшов на підприємство і будував сміливі плани

В червні цього року повноваження голови Наглядової ради склала Лілія Луговська, а у серпні таких повноважень набув Дмитро Собчук. Він обраний як представник міноритарного акціонера та колишнього директора заводу Олексія Гужви (0,000083% акцій), до того працював на ТОВ "Главшляхбуд" (це підприємство капітально ремонтувало вул. Смілянську від літака до аеропорту і через рік після ремонту дорога посипалася - ред.)

20 вересня повноваження повного сил до розбудови заводу Олега Марасіна було припинено, а на посаду голови правління повернувся Сергій Рак, який керував заводом до приходу Марасіна, а ще раніше працював на тому ж ТОВ "Главшляхбуд".  

Нагадаємо, що спроби взяти під контроль з боку міського голови Анатолія Бондаренка почалися ще в березні 2016 року. 

ТОВ «Центрдорресурс» яке знову контролює підприємство має політичну та інформаційну підтримку опонентів міського голови у вигляді депутатської меншості – Партії вільних демократів, БПП, Громадянської позиції, позафракційних (колишня група 22 яка опонувала меру) та підконтрольного Михайлу Бродському телеканалу ВІККА. Кінцевими бенефеціарами міноритарного акціонера який знову контролює завод є Бройде Юлій Ігорович, Перетяжко Олег Іванович – зереєстровані в столиці та Ковальов Іван Іванович з пропискою в Донецьку.
 

Останні новини