Команда "Батьківщини" побешкетувала у Соснівці

В рамках проведення виборчої кампанії команда Черкаської «Батьківщини» на чолі з кандидатом у мери Анатолієм Бондаренком побешкетувала у Соснівці і знесла паркан який огороджував 5 га цінної землі за адресою Менделеєва, 4. Як стверджують батьківщинівці таким чином вони звільнили доступ громаді до частини Соснівки і тепер черкащани можуть тут вільно відпочивати. 

Нагадуємо, що за каденції екс-мера Сергія Одарича депутати проголосували за відведення цієї землі «Управлінню по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» під комплекс будівель: готель, будинок обслуговуючого персоналу, котельню, огорожу та замощення. Це при тому, що ця земельна ділянка знаходиться на заповідній території «Черкаські берегові схили».

Роботі партійців та громадськості згодом перешкодила Державна охорона, тож демонтований паркан залишився в парковій зоні.

Звичайно, що таку спробу повернути частину Соснівки варто розцінювати як політичний піар, тому що повертати землю потрібно, але у законний спосіб. Сподіваємося, що депутати від «Батьківщини» у новообраній міській раді будуть наполягати на поверненні землі громаді міста та поставлять питання про гідне облаштування цих територій для відпочинку.

Підготовлено за матеріалами сайту Про головне

 

Останні новини