Комітети самоорганізації населення включаються в політичні ігри Одарича?

Закон України про органи самоорганізації населення визначає їх як такі, що знаходяться поза політикою. Однак те що прописано в законодавстві не завжди виглядає так в практичній реалізації.

Очевидним є й те, що той хто платить той і замовляє музику. Фінансування органів самоорганізації населення здійснюється із місцевих бюджетів.

Тому не дивно, що за керівництво в них свого часу йшла жорстка боротьба. Оскільки КСН можуть бути не лише дієвим засобом по вирішенню конкретних проблем життя мікрорайонів, але й за потреби можуть бути використані для досягнення певних політичних цілей.

Зокрема у вузькому експертному середовищі неодноразово випливала інформація, що саме на КСН буде робити ставку нинішній міський голова Сергій Одарич на наступних місцевих виборах.

Однак зараз виникли непередбачувані політично критичні обставини для команди Сергія Олеговича. І він та його стратеги зараз задіюють всі методи інформаційного впливу, щоб подати в негативному плані відставку виконавчого комітету міської ради.

Ми зараз не будемо стверджувати відставка виконавчого комітету це добре чи погано, - це питання зовсім іншого матеріалу. Головний удар у всьому цьому спектаклі звичайно було спрямовано саме на мера, щоб показати йому що він «зажрався».

Тому на умовах «військових» дій без вибору правил та принципів, на допомогу команді Одарича опосередковано виступають і КСН. Прикладом такого виступу може послужити пост голови КСН «Луначарський» Руслана Зорі на Фейсбуці. Нижче розміщуємо.

- Хочу висловити свою позицію з приводу останніх подій у політичному житті міста. Ситуація у міській раді порушила усі плани роботи особливо у комітетах самоорганізації населення.

Зокрема у моєму рідному мікрорайоні «Луначарський», через неприйняті на сесії рішення – стало неможливим розпочинати будівництво тротуарів, відновлювати освітлення, ремонтувати приміщення гуртків і секцій для молоді, будувати спортивні та дитячі майданчики, розпочинати проектування каналізації у мікрорайоні «Поляна».

Усі ці політичні ігрища призводять лише до деструктиву і заважають нашій продуктивній роботі. Я представляю громаду свого мікрорайону, якій важливо перебувати на комфортних вулицях, жити у чистих під’їздах, гуляти з родиною та дітьми у доглянутому парку, їздити на відремонтованих і освітлених дорогах або на комфортному громадському транспорті.

Але зараз ми бачимо лише боротьбу за владу, у результаті – страждає громада міста. Я пропоную депутатам припинити ці політичні чвари і взятись за справу. І, крім того, згадати усі обіцянки, які вони давали виборцям перед обранням, - написав Руслан Зоря.

Нижче розміщуємо фото документу в якому керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев повідомляє Руслана Зорю, що поки кошти не будуть виділятися через відсутність рішення депутатів.

Читаючи цей пост, на перший погляд дивишся і розумієш, що дійсно таке рішення ситуативної більшості негативно відбилося на конкретних людях.

Але якщо подивитися глибше, то це суто політична заява, чим не повинен займатися орган самоорганізації населення. Ви спитаєте чому ж політична, дійсно ж затронуті елементарні інтереси простих черкащан? 

Відповідь дуже проста і зрозуміла. Ці всі питання які не були прийняті на сесії можуть бути прийняті без проблем на наступній. Сесія ж ситуативної більшості не заборонила надавати кошти для КСН. І очевидно такі рішення будуть прийняті і кошти КСН отримають. Питання які підняті паном Русланом роками не вирішуються в місті, а натомість дерибаняться великі кошти місцевої громади. Тому без жодних симпатій до ситуативної більшості та антипатій до Сергія Олеговича можемо стверджувати, що це політична заява зроблена в угоду «команди». 

 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx