Колоритний Бродський прибув в Черкаси щоб виконати обіцянку
Сьогодні екс-голова Держпідприємництва Михайло Бродський вручив 22 відеореєстратори Станції «швидкої медичної допомоги» в Черкасах.
«Ще в березні він пообіцяв купити на всі машини швидкої допомоги Черкас відеореєстратори, щоб фіксувати номери автівок, які не поступаються дорогою, – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» радник міського голови Черкас Сергій Кузляєв. – За його словами, останнім часом дуже часто трапляються випадки, коли водії не пропускають автомобілі медиків. Подекуди доводиться чекати по 10-15 хвилин. А клінічна смерть, за словами лікарів, триває 5 хвилин. У Черкасах проведуть експеримент. Надалі, за задумом Михайла Бродського, цей досвід узаконять на всеукраїнському рівні. Дані з відеореєстраторів про водіїв-порушників опрацьовуватимуться і передаватимуть в ДАІ».




