Колишня фірма партнера брата замгубернатора подала заявку на забудову лісового масиву

Колишня фірма партнера брата замгубернатора Черкаської ОДА подала заявку на отримання містобудівних умов і обмежень для забудови лісового масиву на розі вулиць Можайського – Лісова Просіка. 

Відповідна заява оприлюднена на офіційному сайті Черкаської міської ради. Так ПП «Дніпробуд-центр» планує здійснювати житлову забудову на ділянці у 1,2176 га. Поки заява про надання містобудівних умов і обмежень знаходиться на розгляді.

Дана ділянка знаходиться по сусідству із вже відомим будівництвом ортопедичного центру де нещодавно виникали конфлікти. Нині ще являє собою лісовий масив, але в разі отримання дозвільних документів там буде кипіти робота.

Саму ділянку ПП «Дніпробуд-центр» отримав в оренду на 49 років ще в 2007 році та планував побудувати там житловий квартал таун-хаусів. Будівництво таун-хаусів мало завершитися ще до кінця 2011 року, але так і не розпочиналося. Міська рада намагалася відсудити в орендаря додаткову плату за землю, однак після тривалої судової тяганини міський голова Анатолій Бондаренко відкликав апеляційну скаргу, тим самим забезпечив орендарю пільгові умови оренди без додаткових витрат.

Засновником ПП «Дніпробуд-Центр» свого часу був Лобов Віктор Сергійович. Окрім того він є громадським активістом який чітко пов'язаний з відомою родиною Овчаренків.

Так Лобов Віктор Сергійович є засновником Громадської організації «Громадський контроль і порядок» разом з рідним братом заступника губернатора Сергія Овчаренка, Вячеславом Овчаренком. Батько Сергія та Вячеслава Овчаренка, Микола Семенович Овчаренко є депутатом Черкаської обласної ради від БПП (у скликанні минулої обласної ради був членом фракції ВО «Батьківщина», але у червні 2014 року заявив про вихід з фракції).

На сьогодні фірма яка володіє правом оренди на ласий кусок землі вже записана на мешканку Черкас Боброву Вікторію Олексіївну.

 

Останні новини