Колишній очільник поліції Черкащини став головним поліцейським в Кривому Розі

У Кривому Розі представили нового начальника Криворізького районного управління поліції. Ним став Валерій Лютий, який вже очолював КВП у 2015-2016 роках.

Про це інформує місцевий телеканал Рудана.

Нового очільника відділу представив начальник Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Анатолій Щадило.

Нагадаємо, після служби у Кривому Розі Валерій Лютий був переведений на посаду начальника ГУ Національної поліції в Черкаській області.

"У нас давно налагоджена тісна співпраця міста і правоохоронних органів. Валерій Васильович - людина у криворізькій поліції не нова. Сподіваюсь, будемо співпрацювати так, щоб у нашому місті панували порядок, мир і закон", - зауважив мер Кривого Рогу Костянтин Павлов.

Новопризначений поліцейський запевнив, що головний пріоритет у його роботі - безпека громадян, своєчасне реагування на виклики, профілактика і розкриття злочинів.

Довідково: Валерій Васильович Лютий народився у Харкові. Протягом служби обіймав посади начальника ДАІ Харкова та області, був заступником начальника ГУ МВС в Харківській області. У 2010 році вийшов на пенсію. У 2013 році став радником міського голови Харкова. З лютого по червень 2014 року очолював Управління Укртрансінспекції у Харківській області. У 2015-16 роках керував поліцією Кривого Рогу. З грудня 2016 по лютий 2020 року очолював ГУ Нацполії Черкащини.

Останні новини