Колишній мер звинуватив нинішнього у нанесенні тілесних ушкоджень

У Жашкові колишній міський голова звинуватив нинішнього у нанесенні тілесних ушкоджень в мерському кабінеті.

Про це виданню Кропива  повідомив Федір Крамаренко, очільник міста у 1998-2002 роках.

Інцидент стався 21 жовтня в кабінеті міського голови в будівлі міської ради Жашкова. 

Федір Крамаренко, нині пенсіонер, прийшов до очільника міста через проблему з електропостачанням. Його будинок відключили через борг, коли він перебував на плановому лікуванні в столиці. Борг він оперативно погасив, але електрику не підключали. 

- Коли я черговий раз прийшов до мера, він відійшов і приходить з платіжкою й фірмовим бланком і каже, - Федір Володимирович, ось заява на підключення ,підпишіть, а я за вас заплачу. - Я кажу, ви що хочете щоб я узаконив їх беззаконня? Вони перший раз відключили мене вдома не було, я розплатився. А тепер коли я розплатився полізли на стовп і там відключили, в мене нема заборгованості, - розповів про фатальний візит до мера Федір Володимирович.

Колишній очільник міста продовжив сидіти в кабінеті мера поки той його силою не витягнув. 

- Я сижу в нього в кабінеті і кажу, що нікуди не піду. Він іде, відкриває вихідні двері, приймальні двері, залишає їх відкритими. У 19.10 стався цей інцидент, заходить він і запитує, - то ви йдете додому чи не йдете? - Я не піду, ви ж не вирішили питання з електрикою. І от він нічого більше не каже і як ухватить мене з цього стільця, гуп мною об підлогу, я хворий і дуже слабий зараз на ноги. Він за мене, за руки, за ноги, за куртку і волочить метрів десять. Витягає спочатку з свого кабінету по підлозі через приймальню витягає в хол, - так описує інцидент пенсіонер. 

Чинний мер Ігор Цибровський вважає діяльність колишнього очільника провокативною. 

- Він звернувся до мене з проблемою, що в нього відрізали електропостачання через заборгованість, яка була ним же погашена. В РЕМі мені повідомили, що він мав би прийти і написати заяву на підключення, що він навідріз відмовлявся робити. Він сидів у приймальні, я послав водія до РЕМу щоб він взяв ці заяви, вони мені дали їх. Кажу, просто поставте тут підпис, я сам заплачу ті 325 грн. за підключення, вам непотрібно платити. У відповідь я почув нецензурну лайку в свій бік і заперечення підписувати заяви. Ці заяви лежали в мене в кабінеті, а я просив вже підключити без підпису, але вони не мають права. Я йому це все пояснив, на жаль Федір Володимирович не розумів, постійно лунали від нього погрози, - такий коментар з приводу конфлікту надав Ігор Цибровський.

За інформацією пресслужби обласної поліції, по закінченню робочого дня, чоловік не хотів покидати територію міської ради. Очевидці посвідчили, що бійки не було. Відповідно, відомості про подію зареєстровано в єдиному обліку. Тілесних ушкоджень ніхто не отримав, а кримінальне провадження не відкривалося. 

За інформацією наданою виданню потерпілим, по факту неправомірних дій стосовно себе, Федір Крамаренко подав заяву в місцеву поліцію. Також він зафіксував отримані тілесні ушкодження в Уманському міжрайонному відділенні судово-медичної експертизи. 

Згідно висновку експерта, який наявний в редакції, у потерпілого виявлено синець від верхньої до середньої третинах лівого плеча по задньо-бічній поверхні, синець по задній поверхні правого плеча в нижній третині, синець в проекції 10 ребра по передньо-пахвинній лінії, синець верхньої третини лівого стегна по передньо-зовнішній поверхні, три синці в ділянці нижньо-зовнішнього квадранту правої сідниці, синець нижньої третини правого стегна по зовнішній поверхні, два синці передньо-внутрішньої поверхні правого стегна у верхній третині. 

Дані ушкодження утворилися від дії тупих твердих предметів можливо в час та при обставинах, вказаних освідчуваним і відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень. 

Чинний міський голова Ігор Цибровський закінчив факультет фізичного виховання Черкаського державного педагогічного інституту (нині. ЧНУ ім. Б. Хмельницького), з 2010 року обирається міським головою.

Останні новини