Колектив КП "Черкасиводоканал" чинить спротив меру

Сьогодні, близько 200 працівників КП "Черкасиводоканал", під час обідньої перерви, зібралися біля будівлі підприємства на мітинг.

Колектив висловив обурення намаганням керівництва міста звільнити з посади директора підприємства Сергія Овчаренка, інформує Прочерк.

Як наголосив голова профспілкового комітету підприємства Юрій Дерновий, учасники акції вийшли захищати не особисто директора, а підприємство, яке ефективно і без збоїв працює, надає містянам якісні послуги і вчасно виплачує працівникам гідні заробітні плати.

– Я б хотів зацитувати нашого міського голову, дещо переінакшивши його слова: "Водоканал буде чинити спротив!", – наголосив інженер підприємства Валерій Власюк.

Нагадаємо, в останні місяці КП "Черкасиводоканал" активно перевіряли фахівці Держаудитслужби та інших контрольних органів. За підсумками перевірок, міський голова Черкас на засіданні міськвиконкому запропонував Сергію Овчаренку написати заяву на звільнення. Акти перевірок на підприємстві вважають некоректними. Раніше, до завершення виборів, подібні оцінки їм давав і міський голова.

Останні новини