Класного керівника визнали винною в булінгу школярки

Вчительку Лисянської ЗОШ № 2 визнано винною у вчиненні булінгу відносно школярки, але адміністративне провадження закрили за строком давності.

Про це свідчить постанова Лисянського районного суду. 

З матеріалів судового розгляду слідує, що конфліктна ситуація між педагогом та ученицею 7-Б класу виникла ще у вересні минулого року та тривала кілька місяців. Протокол про адмінпорушення був складений лише в січні цього року. 

Потерпіла сторона стверджувала, що класний керівник систематично вчиняє булінг відносно вказаної учениці та інших учнів. Дитина боїться ходити до школи, класним керівником створені умови соціальної ізоляції дитини через що довелося звертатися до психолога. 

Сторона захисту просила закрити провадження за відсутністю складу правопорушення, оскільки зібрані по справі матеріали мають суперечливий та взаємовиключний характер. 

Конфліктна ситуація виникла у вересні минулого року, коли класний керівник попросила батьків, через учнів, підписати заяву про здійснення їй додаткової оплати за керівництво класом. Дівчинка передала заяву матері, яка пообіцяла самостійно її занести в школу, але цього не зробила. 

Під час виховної години вчителька вимагала від учениці надати заяву їй в руки наголошуючи при цьому, що її не цікавить як вона це зробить. При цьому педпрацівниця не могла не усвідомлювати, що вирішення цього питання уже не є в можливостях дитини. Таким чином було вчинено психологічний тиск на дитину та завдано їй емоційного дискомфорту. 

На підставі даних висновків психолога, після проведення співбесіди з постраждалою дитиною, результатів службового розслідування суд визнав жінку винною у вчинені булінгу, але адміністративну справу закрив за спливом трьохмісячного терміну притягнення до відповідальності.
 

Останні новини