"Хюндай" готовий інвестувати понад 100 мільйонів гривень в Черкащину.

Корейський машинобудівний гігант "Хюндай" готовий інвестувати в економіку Черкащини від 80 до 130 мільйонів доларів негайно. Про це повідомив Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб. За його словами, в перерві інвестиційного форуму "Черкащина - територія співпраці" до нього підходили представники корейської сторони та поінформували про свою зацікавленість.

- Вони готові вже зараз брати 100 тисяч гектарів (для порівняння - в цукрового магнати Бобова - 8,2 тисячі гектарів - авт.). От вони їздили до Чорнобаївського району, їм там сподобались умови. Але ми їм запропонуємо дещо іншу територію, - резюмував Сергій Борисович.

Таким чином очільник ОДА, очевидно, збирається зберегти міцні сільськогосподарські підприємства, та витіснити з ринку вирощування сільськогосподарської продукції невдах, які навіть за умов рекордного врожаю не досягли нічого. Вони добровільно-примусово розірвуть договори оренди селянських паїв, а на звільнену землю прийдуть представники корпорації з Далекого Сходу. Головне щоб їхні результати їхньої роботи були кращі, ніж у поїздів, які були придбані до "Євро -2012"

Ярослав Нищик

Останні новини