"Хвилина слави" для двох депутатів від ВО "Батьківщина" (Відео)

 

Сьогодні відбулася позачергова сесія Черкаської обласної ради. На ній було прийнято ряд рішень, найбільш принциповим виявилося питання про обрання голови облради. Ним було обрано більш-менш компромісну фігуру – поетесу, науковця Валентину Коваленко, представницю ВО «Батьківщина».

В процесі обговорення порядку денного та висунення кандидатур на посаду голови облради, не всіх опозиціонерів сприймали радо. Так двох депутатів облради від ВО «Батьківщина» Михайла Мушієка та Володимира Греся зустріли окриками «Ганьба»

Михайло Мушієк зустрів свою хвилину слави від громади, коли пояснював, що потрібно прийняти рішення не про саморозпуск, а звернення до Верховної Ради про призначення дострокових виборів ради. Пропозиція була цілком слушною, але свою порцію «Ганьби» він отримав мабуть за орден який нещодавно отримав з рук Тулуба, за не голосування за відставку Тулуба та по інших принципових питаннях.

Особливо гаряче громада зустріла депутата Володимира Греся, який був офіційною кандидатурою від «Батьківщини» на посаду голови облради. Він вже був головою облради за помаранчевих і його діяльність була м’яко кажучи неоднозначною. Тому його категорично не сприйняли активісти та прості черкащани. В результатів він зняв свою кандидатуру.

- Я усвідомлюю який зараз час, я за ці чотири роки не ховався. Був я в фракції «Батьківщина». Я розкажу де я був. З першого до останнього дня я був на майдані в Києві в Черкасах. Я знаю що відбувається в Черкаській області. Шановні люди, ця рада на сьогоднішній день тимчасова. Сьогодні ми будемо звертатися до Верховної Ради про розпуск Черкаської обласної ради, про розпуск Черкаської міської ради, рад всіх рівнів які є в Черкаській області. Ми просимо щоб вибори відбулися 25 травня разом з президентськми виборами. За нами вчителі, лікарі, бюджетники і сьогодні залишити область без керівництва неможливо. Якщо мене підтримають депутати, то я буду робити все щоб вимоги які були на Майдані були дотримані, - поміж криками ганьба сказав Володимир Гресь.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини