Хто ж нас захистить?

В Черкасах є багато будинків, з квартирами де проживають неблагополучні сім'ї, в яких батьки п'ють, хуліганять, а частенько і б'ють дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Від цього страждають і інші жильці будинків. Наприклад в п'ятиповерховому будинку по вул.Героїв Сталінграду, жильці вже кілька років борються з п'ющим сусідом, який весь під'їзд тримає в страху за власне життя. Постійне пиятство, бійки, крики у під'їзді його співмешканки, вже просто дістали людей.

Спочатку люди зверталися в правоохоронні органи, але так як нічого не вирішувалося і не вирішується вже довгий час, просто перестали це робити. Сусід постійно погрожує побити всіх хто буде до нього міліцію викликати, говорить: "Навіть якщо посадять, вийду і вб'ю"!!! Його співмешканка співає або кричить в під'їзді на своїх речах два рази в тиждень, наче по графіку, з пляшкою і пластиковим стаканчиком в руках. Туалет собі влаштовує в куточку біля його квартири. А він в свою чергу готує собі вечерю, забуває про неї і починається саме страшне для мешканців будинку - достукатись до п'яного сусіда, щоб не вибухнула газова колонка!

 

Питання в тому, що робити людям, коли міліція тільки приїзжає, складає протокол, закриває очі і уявляє, що все добре й нічого поганого не станеться, а потім їде, а вони залишаються на ніч в будинку, який може в будь-який момент вибухнути? Хто ж їх захистить?  

Останні новини