Хто сьогодні зробить "гешефт" в Черкаській міській раді?

Сьогодні відбудеться позачергова сесія Черкаської міської ради, єдиним питанням якої розглядатиметься рішення про відставку міського голови Сергія Одарича. Питання це є для багатьох депутатів міської ради не лише політичним, а й економічним.

Нещодавно Микола Мирза оприлюдним інформацію, що лідеру Черкаського обласного осередку "Свободи" Юрію Ботнару пропонували місце у виконкомі як еквівалент підтримки Одарича. Ботнар відмовився, давши чітко зрозуміти, що націоналісти не розмінюються на крихти з "панського столу". І це в ситуацію, що поки що в "Свободи" не має жодного депутата в міській раді.

Не менш цікаве питання і стосовно "УДАРівців". Проте вони чітко дали зрозуміти, що готові розмінюватися. Ще й при цьому хочуть примостити свою кістляву політичну попу на два стільці. З опозицією пробують домовлятися за місце в виконкомі за голосування проти Одарича. І кандидатура вже була. Дмитро Личко, який ще два тижні тому почав ходити домовлятися за місце. Такі ж домовленості і з мерською командою. Хлопці готові голосувати як "треба" лише за посади. Ну або невеличкий "гешефт". Еквіваленту 20 тисяч американських доларів.

Пробував мер домовитися і з окремими депутатами за непідтримку його відставки. Тут, залежно від політичної та економічної ваги опоненнта питання стояло від 10 тисяч. За словами декого з учасників переговорів, сума за один голос доходила до 50 тисяч доларів.

Були цікаві пропозиції і з іншого боку. Зокрема, схоже на те, регіонали і батьківщинівці домовились поділити виконком навпіл (при цьому все ж "кинути" "УДАРівців" за ведення сепаратних переговорів). Але окрім небагатьох посад у владній команді, для всіх депутатів більшості зажди маячить питання грошей. Плюйте в обличчя тому депутатові, який скаже, що він працює безкоштовно, а зарплати йому не платять. Кожної сесії розглядається питання, в позитивному вирішенні якого зацікавлені певні люди. Вони ж готові "віддячити". От із загальної суми такої подяки кожен депутат - "більшовик" і отримує копієчку. Саме тому ніколи не заросте стежка  до складу депутатської більшості, хто б її не складав.

Останні новини