Користувацький вхід

Хто насправді фігурує в сухому повідомленні прокуратури?

Сьогодні зявилася інформація про вручення письмової підозри колишньому голові Черкаської райдержадміністрації.

Як інформує прес-служба прокуратури, слідчим управлінням прокуратури області вручено письмову підозру колишньому голові Черкаської райдержадміністрації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень).

Доблесним прокурорам було потрібно 4 роки щоб встановити факт кримінального правопорушення.

Установлено, що у 2009 році, вказана особа, перебуваючи на посаді голови Черкаської райдержадміністрації незаконно підписала державні акти на право власності на земельні ділянки загальною площею 39 га одному із товариств Черкаського району, внаслідок чого державі завдано збитків на суму 3,5 млн. гривень.

Судом, за клопотанням слідчого, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування триває, у найближчий термін кримінальне провадження буде скеровано до суду.

ч. 3 ст. 365 КК України передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Та цікаво хто ж фігурує в цьому сухому повідомленні прокуратури? Це не важко дізнатися покопавшись в інтернеті чи просто пам"яті. 

Зацікавленість прокуратури викликав напевно  Іван Полудень, який з 2006 по 2010 роки обіймав посаду голови РДА. 

Чим зараз займається Іван Полудень нам невідомо.  

Хоча в жителів Черкаського району було дуже багато земельних запитань саме до Івана Івановича. Одного разу був навіть випадок у селі Геронимівка, звідки родом Іван Полудень, коли його автомобіль обступив обурений натовп і вимагав припинити махінації з золотою геронимівською землею. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини