Хокей повернувся: яким буде новий сезон НХЛ

Новому сезону в НХЛ бути! Минулого тижня НХЛ і Асоціація гравців НХЛ представили план проведення сезону 2020-2021, хоча насправді це буде сезон 2021 року, адже він почнеться 13 січня.

Як повідомляється на сайті “РБ”, на тлі триваючої пандемії COVID-19 шанувальників північноамериканського хокею чекає незвичайний, експериментальний і неймовірно щільний сезон з 868 матчами за 116 днів. Клуби почнуть тренувальні збори 3 січня, хоча семи командам, які не пройшли кваліфікацію в плей-офф минулого сезону, ліга дозволила почати підготовку до регулярного чемпіонату 31 грудня.

Команди можуть запросити в табори 36 польових хокеїстів і необмежену кількість воротарів. Хокеїсти останні кілька тижнів були зайняті переїздом зі своїх будинків у міста, де будуть проходити матчі; в тому числі і ті нечисленні гравці (наприклад, Джо Торнтон з Торонто), які грали за європейські команди, щоб залишатися в тонусі під час тривалої паузи. Ще не всі прибули на місця постійної дислокації своїх клубів, можливо, їм доведеться пройти карантин перед виходом на лід, в залежності від місцевих обмежень. Відповідно до угоди, ці хокеїсти отримуватимуть добові під час самоізоляції. Через щільний розклад передсезонні ігри не заплановані. 

реклама 
 

Останні новини