Хода за здоровий спосіб життя в Черкасах.

8 березня, в день Жіночого свята, черкаська молодь організовує ходу за здоровий спосіб життя. "Ми хочемо бачити в Черкасах здорову молодь, яка здатна тверезо думати та приймати рішення, яка здатна постояти за себе, за близьких, за Батьківщину! Запрошуємо Вас на ходу за здоровий спосіб життя,приводьте батьків, друзів, одногрупників, покажемо що жити тверезо корисно та весело!! Хода Тверезості (Черкаси, 8 березня) 11:00 площа 700-річчя. Запрошуємо всіх бажаючих! Час, та місце зустрічі: 11:00, пл. 700-річчя", - саме такими гаслами молодь в соціальних мережах закликає черкащан приєднатися до своєї акції. Вже зголосилося 70 чоловік, і це лише молодь, яка постійно відвідує соціальні мережі.

 - Плануємо пройти містом по бульвару Шевченка. З собою будемо нести банер "Живи тверезо", який вже використовували в попередніх акціях. По дорозі даруватимемо жінкам квіти та вручатимемо листівки, в яких розповідається про шкоду наркотиків, тютюну та алкоголю. Основна мета, це все ж донести в день такого прекрасного свята до прекрасної половини людства шкоду від звичок, які є повсякденними в їхньому житті, - відзначає один із співорганізаторів Влад.

Єдине чого побоюються організатори це дощ, який синоптики прогнозують на 8 березня, адже в разі якщо опади будуть дуже сильними, то сенсув проведенці такої акції за поганої погоди не буде.

Останні новини