Хлопчика якого залишили без належної меддопомоги помер

Хлопчик 2014 року народження, який перебував у термінальній комі, помер вчора, 5 вересня, о 18:10.

Про це повідомляє Про все з посиланням на директора Черкаської дитячої обласної лікарні Миколу Кондрацького.

Нагадаємо, що до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні хлопчика доставили 24 серпня.

Дитину госпіталізували з численними тілесними ушкодженнями.

Наразі названих бабусю та дідуся хлопчика взяли під варту через те, що вони залишили у небезпечному для життя стані та без допомоги травмовану дитину.

Останні новини