Хлопчика якого залишили без належної меддопомоги помер
Хлопчик 2014 року народження, який перебував у термінальній комі, помер вчора, 5 вересня, о 18:10.
Про це повідомляє Про все з посиланням на директора Черкаської дитячої обласної лікарні Миколу Кондрацького.
Нагадаємо, що до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні хлопчика доставили 24 серпня.
Дитину госпіталізували з численними тілесними ушкодженнями.
Наразі названих бабусю та дідуся хлопчика взяли під варту через те, що вони залишили у небезпечному для життя стані та без допомоги травмовану дитину.


