"Карпатський орел" закінчив політ на Черкащині (Резонанс)

 

Вчора 20 травня в славний день у історії сучасної Черкащини відбулося дві значущі події. Перша – це безперечно візит кандидата у Президенти України Петра Порошенка, друга – не менш значуща для Черкащини – це закінчення польоту «Карпатського орла» Петра Ілліча Гамана. Високого чиновника взяли на солідному хабарі у майже 60 тис. вічнозелених американських президентів. 

Так учора співробітники Служби безпеки України спільно з МВС України припинили протиправну діяльність начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області. Правоохоронцями встановлено, що державний службовець 3 рангу вимагав 80 тисяч доларів від представника фермерського господарства за видачу документів на довгострокову оренду земель сільськогосподарського призначення, - інформують у прес-службі СБУ.

Зловмисника було затримано «на гарячому» під час передачі 57 тисяч доларів США. Вказані кошти вилучено. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії.
Як нам стало відомо з власних джерел, затримано саме Петра Ілліча Гамана. Неприємний для чиновника процес відбувся у досить приємному та затишному місці – ресторані Едем, що в мальовничій Соснівці. Затримували чиновники київські СБУ-шники. 

Петра Ілліча подарував Черкащині екс-губернатор Олександр Черевко. Народився Петро Ілліч у місті Бориславі, Львівської області, певний час працював заступником директора в одному із санаторіїв міста Трускавець – «Джерело». Як говорить легенда на карпатських схилах і запримітив здібного чиновника Олександр Володимирович.

А потім почався зліт. У 2005 році він був призначений начальником Головного управління праці та соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації, а у травні 2006 року – заступником губернатора. У липні 2006 року призначений першим заступником голови Черкаської облдержадміністрації. З приходом нової влади у 2010 році на певний час був усунутий від влади. Однак вже у жовтні 2013 року Сергій Тулуб знову покликав на службу державі Петра Ілліча і він очолив Головне управління Держземагенства в Черкаській області.

Вже на початку травня цього року видання Прочерк посилаючись на власні джерела, повідомляли, що нібито Петра Ілліча звільнено, однак інформація як бачимо не підтвердилася.

Тому можна з великою імовірністю сказати, що політ «Карпатського орла» на Черкащині завершено. Але ніколи не кажи ніколи. Очевидно, що і в цей скрутний час Петро Ілліч має надію, що країна заживе «по-новому» з обранням нового Президента Петра Порошенка і він отримає знову шанс «жити по-новому».

 

Останні новини