Кандидат спокійно поставився до "чорного піару" та звернувся в міліцію

Як ми вже повідомляли, сьогодні вночі Черкаси побачили перший справжній «чорний піар» під час цієї виборчої кампанії. Він був спрямований проти кандидата у народні депутати від Блоку Порошенка по 194 округу Олега Петренка.

На агітаційних матеріалах та бордах кандидата невідомі рясно розклеїли напис «дезертир». Сам Олег Петренко до початку виборчої кампанії був добровольцем батальйону «Азов».

Як повідомив сам кандидат, сьогодні на прес-конференції, він не збирається діяти подібними методами та звернувся до правоохоронців по факту нанесення матеріальної шкоди та псування агітаційних матеріалів.

- Ми не будемо відповідати на такі «чорні технології» та будемо діяти виключно у правовому полі, ми вже звернулися з даного приводу до правоохоронців, - зазначив Петренко.

За його словами, під дію «чорного піару» потрапило близько 60% агітації яка була розміщена на окрузі.

Відповідаючи на питання журналістів, кандидат також пояснив наявність своєї агітації на 195 окрузі.

- Так моя агітація є і на 195 окрузі, але лише в Черкасах, в районах нема. Я прошу Вас не вбачати в цьому якусь спробу дезорієнтувати виборця. Просто округ 194 він досить компактний і багато людей які живуть на ньому працюють наприклад на території Південно-Західного району, - пояснив Петренко. 

Не будемо звинувачувати будь-кого в організації поклейки даного «чорного піару», але найбільше бонусів отримає від неї як не дивно саме ображений цим піаром кандидат. Так, по факту вже є невеличкий містечковий скандал, про кандидата дізнаються навіть ті хто його не знав, а звинувачення в «дезертирстві» явно непереконливе.  Якщо ж такі провокації організували конкуренти Петренка, то цим вони йому тільки допомогли. 

І насамкінець, питання до правоохоронців, журналісти нашого видання неодноразово в своєму житті займалися розклейкою агітаційних матеріалів. У переважній більшості якщо це робиться вночі так чи інакше патрулі міліціянтів обовязково цікавилися змістом листівок.

Зважаючи, що місто досить рясно заліпили наліпками «дезертир», очевидно що це була досить велика кількість людей, як мінімум 5 груп по 2,3 особи. Чому нічні патрулі на них не реагували, важко сказати, скоріше за все була вказівка.
 

Останні новини