Канівська міськрада незаконно передала 6,5 га земель водного фонду, - прокуратура.

Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою відкрито кримінальне провадження стосовно службових осіб управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради за ознаками злочину передбачено ч.1 ст.366 КК України.

Перевіркою встановлено, що обслуговуючому кооперативу садово-городнього товариства «Дніпрові сади» Канівською міською радою було незаконно передано земельну ділянку площею 6,5 га в оренду до 2020 року із правом подальшої передачі у власність членам вказаного кооперативу. Земельна ділянка розташована в межах акваторії Кременчуцького водосховища і належить до земель водного фонду.

Так, службовими особами міськради у проектну документацію внесено завідомо неправдиві відомості про відсутність обмежень передачі земельної ділянки у користування та в подальшому у власність.

Досудове розслідування за даним фактом триває.

Одночасно, з метою скасування незаконного рішення Канівської міської ради про передачу земельної ділянки в оренду садовому товариству та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою підготовлено позов до Господарського суду Черкаської області.