Канівська гімназія імені Івана Франка візьме участь в освітньому проєкті від МХП

Освітню ініціативу під назвою «Школа сталого розвитку МХП» холдинг запускає спільно з Центром «Розвиток КСВ» у трьох містах своєї присутності – Каневі, Миронівці та Ладижині.

Мета – інтеграція Цілей сталого розвитку ООН у процес навчання. Одним із завданням проєкту є формування сталого мислення та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед учнів 5-х класів, інформує пресслужба агрохолдингу. 

«Для нас – це перша подібна практика, яку ми хочемо популяризувати та масштабувати разом з нашими партнерами у регіонах присутності МХП. Ми розуміємо, що цей проект надає можливість дітям розширити горизонти мислення, почати аналізувати інформацію та використовувати її, свої нові знання для того, щоб мати змогу змінити своє життя, своє майбутнє, мати позитивний вплив на своє оточення – сім’ю, громаду. А для цього ми взяли за основу Глобальні Цілі ООН 2030 – саме такий підхід до розвитку країни та життя у цілому ми в МХП розділяємо. Ми – амбасадори Цілей ООН 2030, і хочемо, щоб нас стало більше. Тільки так ми змінимо країну на краще, тільки так ми зробимо так, щоб у країні залишалася молодь. Змінюємось самі – змінюємо світ навколо нас», – діляться ідеологією проєкту в МХП.

Проєкт передбачає різноманітні активності для шкіл та вчительської спільноти, учнів/учениць 5-х класів та їх батьків впродовж 6 місяців, присвячених Цілям сталого розвитку. Передбачається проведення челенджів, вебінарів та лекцій запрошеними експертами та представниками МХП з наступних тем: дизайн-мислення, здорове харчування, збереження води, правила дорожнього руху та безпеки в Інтернеті, фінансова грамотність та турбота про довкілля.

За результатами навчання будуть вручені заохочувальні призи. Кращий досвід у межах проєкту буде переведено в онлайн-курс для вчительської спільноти шкіл – «Цілі сталого розвитку: як інтегрувати в навчання».

«17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) мають свої показники для подолання бідності, нерівності та кліматичних змін. В Україні затверджено національні показники та закріплена інтеграція ЦСР у розробку всіх програмних документів. Ми розпочали зі шкільної освіти, тому Центр «Розвиток КСВ» та МХП запроваджують пілотний проєкт у трьох школах – Канівській гімназії імені Івана Франка, Ладижинському НВК №1 та Миронівському академічному ліцеї №2. Маю надію, що через рік практика буде розповсюджена на всі школи країни», – зазначає Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ».
 

Останні новини