Канівські дороги відремонтували на 66 млн. грн.

В рамках підготовки до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, на ділянках доріг, якими користуватимуться туристи наступного року, розгорнуті ремонтні роботи. Цьогоріч планують відремонтувати під’їзні дороги до міста протяжністю 59,9 км на суму близько 106 млн. грн. Роботи уже виконані на 66 млн. грн., що складає 65% від запланованого. 

Про це інформує прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області. 

Станом на сьогодні канівські шляхи ремонтують 4 бригади. Фахівці виконують поточний середній ремонт покриття. 

У районі завершені роботи з влаштування покриття на 15-ти кілометрах доріг. У найближчі дні за умов сприятливої погоди на цих ділянках нанесуть розмітку, що складе 100% рівня виконання робіт. 

Також завершені роботи з влаштування вирівнюючого шару покритяття на 34,7 кілометрах, що складає 60% від їх готовності, тривають роботи на 10 км доріг із влаштуваня вирівнюючого шару з асфальтобетону. Роботи проводяться на ділянках доріг Р-10 Канів—Чигирин—Кременчук, Р-09 Миронівка—Канів—Софіївка, Р-19 Фастів—Митниця—Обухів—Ржищів—Канів. 

Фото з місця події.

У Канівському районі до ювілею відремонтовані три основні дороги державного значення, які являються маршрутами офіційних делегацій, – коментує ситуацію начальник Служби автомобільних доріг в Черкаській області Сергій Болтов. – Ремонтні роботи, заплановані в Канівському районі на 2013 рік, виконані на 65%.
 

Останні новини