Камінг-аут Бондаренка: на виборах мер підтримав колишнього регіонала

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, публічно підтримав кандидата у народні депутати, від “Слуги народу”, Віталія Войцехівського.

Про це йдеться у відео опублікованому на фейсбук-сторінці кандидата. 

Раніше, очолювана в області Бондаренком партія “За Майбутнє”, не висунула свого кандидата на 197 округ, що міг потенційно забирати голоси на електоральному полі “слуг народу”. 

Анатолій Бондаренко, який зробив собі політичний імідж перебуваючи в опозиції, який дозволяв собі неодноразово різко публічно опонувати Президенту Зеленському, підтримав кандидата від владної партії який свого часу очолював Партію Регіонів в Золотоноші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЧАС РОЗСТРІЛІВ НА МАЙДАНІ "СЛУГА" ОЧОЛЮВАВ ПАРТІЮ РЕГІОНІВ В ЗОЛОТОНОШІ

Відзначимо, в розпал реєстраційної кампанії кандидатів на 197 округ, фірма ТОВ “Зелений Берег — СКС”, давньої соратниці “слуги народу” Людмили Русаліної, продає міському голові Черкас дві ділянки загальною площею близько 20 соток, в курортному Сокирно, на першій лінії до Дніпра у кілька десятків разів дешевше ринкової вартості. Бондаренко купує 20 соток “золотої” землі всього по 3,3 тис. грн. за сотку, при реальних ринкових пропозиціях в 4 тис. дол. за сотку. 

Людмила Русаліна — бізнес-вумен, президент групи компаній “Петрус” до якої входить Золотоніський лікеро-горілчаний завод “Златогор”. На підпорядкованих їй підприємствах тривалий час топ-менеджером працював Віталій Войцехівський, до обрання мером Золотоноші.

 

У 

Останні новини