Кадровичка отримала п'ять років умовно за хабар в 500 дол

Кадровичка “Шевченківської вагонної дільниці” Укрзалізниці отримала п'ять років умовно, отримавши неправомірну вигоду в розмірі 500 дол. за працевлаштування провідника.

Про це йдеться у вироку Смілянського суду. 

За даними обвинувального акту, начальниця сектору кадрів, у лютому 2019 року через підлеглу інспектора з кадрів, висунула вимогу, бажаючому працевлаштуватися провідником, передати 500 дол. за її допомогу. В березні, у власному кабінеті підсудна отримала зазначені кошти та була затримана. 

Обвинувачена вини не визнала та показала, що пошуковцю роботи було запропоновано зібрати необхідний пакет документів, але прозмови про необхідність сплати коштів за працевлаштування не було. В березні, кандидат на посаду приніс папку з документами, в якій згодом правоохоронці виявили кошти. 

Головними свідками обвинувачення стали: безпосередня підлегла начальниці сектору кадрів та знайомий підлеглої, якому вона запропонувала спробувати влаштуватися провідником. Коли в лютому була озвучена необхідна сума неправомірної вигоди, вони обоє написали заяву до СБУ. 

Дані викладені в обвинувальному акті підтверджувалися показами свідків та результатами негласних слідчих дій. Зокрема на відеозапис було зафіксовано передачу коштів від кандидата на посаду провідника підсудній. 

Відтак суд визнав обвинувачену винною за ч. 3 ст. 368 ККУ та призначив покарання у вигляді пяти років позбавлення волі. Звільнив від відбуття покарання з іспитовим терміном у два роки.
 

Останні новини