Губернатори Ткаченко та Москаль перерізали червону стрічку у школі Лисичанська

Губернатор Черкащини Юрій Ткаченко сьогодні перебуває з робочим візитом у Луганській області, де разом з губернатором Луганщини Геннадієм Москалем відкрили відбудовану школу в м. Лисичанськ.

Школу у Лисичанську, яка постраждала під час збройних протистоянь відбудовували черкащани за сприяння Юрія Ткаченка і відтепер вона носитиме ім’я нашого видатного земляка – Богдана Хмельницького, а її стіни прикрашатиме барельєф гетьмана України.

Перерізали червону стрічку голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та губернатор Луганщини Геннадій Москаль.

За словами Юрія Ткаченка, дуже важливо, що українська школа на Сході відновлена: “Сподівається, що і надалі ці добрі стосунки, зокрема з викладачами та учнями врятованих шкіл, тільки міцнішатимуть і розвиватимуться”.

Під час урочистого відкриття школи лисичанські учні отримали від черкаської делегації подарунки – навчальні посібники та оргтехніку.

Це вже другий навчальний заклад на Донбасі, відбудувати який допомогла Черкащина. У вересні голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко брав участь у відкритті школи у Слов’янську. Їй присвоєно ім’я нашого славетного земляка Тараса Шевченка.

Підготовлено за матеріалом видання pro-vce.ck.ua

 

Останні новини