Губернатор возив на оглядини Наталію Нетовкіну

У п’ятницю 13 лютого губернатор Черкащини Юрій Ткаченко відвідав норовливу Чигиринщину де на так званому громадському обговоренні представив нового кандидата на посаду голови РДА – відому бізнес-леді Наталію Нетовкіну. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУБЕРНАТОР НЕ МОЖЕ ПОКАЗАТИ, ЩО НА ЧИГИРИНЩИНІ Є ВЛАДА

Наталія Нетовкіна власниця мережі ювелірних магазинів «Заріна» лише за останній рік стала відомою на Черкащині, планувала звідси обратися у Верховну Раду. Однак не судилося – їй відмовили в реєстрації оскільки хотіла балотуватися по округу екс-регіонала Володимира Зубика 195 до якого територіально входить і Чигиринський район.

Поки що кандидат Нетовкіна сиділа серед людей. 

Слухання зібрали місцевих підприємців, господарників, освітян, активістів. Окремі активісти-майданівці ще зранку пікетували будівлю Черкаської ОДА з вимогою залишити на посаді діючого голову РДА Олександра Дісканта. Головний аргумент майданівців, що Діскант не дає красти.

Керівництво розмістилося у президії зліва на право голова Чигиринської райради Петро Литвин, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, поки що голова Чигиринської РДА Олександр Діскант. 

– Він багато робить для району, – наголошує активіст Павло Романенко. – Сам не краде й іншим не дає. Бізнесменів нам тут не треба. Хай собі Діскант працює і далі.

Наталія Нетовкіна на слуханнях презентувала своє бачення пріоритетів в розвитку району та переконувала, що готова взяти відповідальність на себе.

– Кожен етап життя – це приблизно 5 років, – твердить кандидатка. – Тому за наступні 5 років я готова кардинально змінити ситуацію на Чигиринщині. Вважаю, що пріоритетами мають стати розвиток туризму, промисловості та сільського господарства.

Губернатор також був присутній на слуханнях. В результаті більшість організованих обласною владою на слухання учасників висловилися за кандидатуру Наталії Нетовкіної.

Загалом таке рішення Наталії Нетовкіної взяти у керівництво відверто проблемний район заслуговує поваги, проте поки офіційного призначення немає. 

 

 

Останні новини