Губернатор стрімко втрачає довіру у свити Президента

Короля робить його свита, яка багато в чому і впливає на прийняття рішень. Останні події показують, що саме у свити Петра Порошенка стрімко втрачає довіру губернатор Черкащини Юрій Ткаченко. 

Спочатку як грім серед ясного неба прогриміла догана очільнику Черкащини за недоопрацювання у доборі кадрів. Як офіційно пояснив сам Юрій Олегович за «корупціонера» голову Тальнівської РДА Юрія Нечая. Голову РДА якого призначав ще в.о. Президента Олександр Турчинов за наполяганням місцевої Народної Ради Порошенко знайшов час звільнити лише на початку 2015 року на підставі дріб’язкового протоколу про корупцію.

Проте ми одразу писали, що питання «корупціонера» екс-голови Тальнівської РДА – це лише офіційна ширма, ну потрібно ж було губернатору якось пояснити догану.

Справжні ж причини догани крилися в іншому – у боротьбі за головування в Чигиринському районі, там не складає зброї діючий голова РДА Олександр Діскант, який горів на хабарі і на якому висить незавершена судова справа. Однак вищим клеркам адміністрації таким як перший заступник Адміністрації Президента Віталій Ковальчук це не проблема коли за чиновника просять серйозні люди.

Губернатор Черкащини намагався формувати свою команду та пропонував на посаду спочатку підприємця Олега Островського. Проте Олександр Діскант разом з місцевою Народною Радою змогли влаштувати «революційні істерики» а в губернатора не було достатньо волі щоб довести справу до кінця.

Вже після відмови Островсього, підшукали іншу кандидатуру – нею стала успішна бізнес-леді Наталія Нетовкіна. Юрій Олегович навіть сам особисто їздив в район щоб представити кандидатку на посаду голови РДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУБЕРНАТОР ВОЗИВ НА ОГЛЯДИНИ НАТАЛІЮ НЕТОВКІНУ

На фото Наталія Нетовкіна. 

Однак як стало відомо Про головне в Адміністрації Президента не затвердили кандидатуру Нетовкіної, більше до душі прийшов екс-регіонал і хабарник Олександр Діскант.

За неофіційною інформацією все зробив щоб відмовили Нетовкіній, екс-регіонал Володимир Зубик який обирався на 195 окрузі в який входить Чигиринський район. Нагадуємо, що Наталія Нетовкіна також планувала тут балотуватися, але отримала від ЦВК відмову у реєстрації. 

Таким чином відмову Наталії Нетовкіній варто сприймати як смачний плювок в бік губернатора Черкащини з боку Адміністрації Президента. Ще більш смачним він виглядає через сам факт збереження і досі на посаді Олександра Дісканта.

Про «кризу довіри» з боку екс-касира Віталія Кличка, а нині першого заступника Адмністрації Президента Віталія Ковальчука до Юрія Ткаченка свідчить і відсутність погодження кандидатури першого заступника губернатора. Ще в грудні минулого року була подана кандидатура Василя Фурмана і до цього часу його не призначено.

Важко прогнозувати чим завершиться «криза довіри», не виключено що дійде і до звільнення Юрія Ткаченка в найближчий час. Однак цілком зрозуміло, що місцевим елітам які інвестували в Ткаченка варто активізуватися у напрямку відновлення довіри вищих клерків Адміністрації Президента, ну це звичайно якщо вони хотять збереження його на посаді.
 

Останні новини