Губернатор отримав подяку та вислухав проблеми людей які не вирішуються роками

Учасники антитерористичної операції Євген та Кирило з Черкас, які повернулися додому в нетривалу відпустку, під час особистого прийому головою ОДА подякували Юрію Ткаченку та відділу роботи зі зверненнями громадян за надану їм допомогу.

Обидва хлопці вже були на особистому прийомі у голови облдержадміністрації в серпні. Тоді вони оформили документи для матеріальної допомоги й цього ж разу вони прийшли висловити слова подяки за те, що їхні звернення не оминули увагою.

Надійшли й інші звернення від черкащана, серед основних питань, які розглянув керівник області, – працевлаштування, скарги на роботу правоохоронних відомств та завищені тарифи на комунальні послуги.

Так, жителька села Литвинець, що в Канівському районі, занепокоєна питанням повернення коштів, витрачених на будівництво підвідного газопроводу до кількох сіл цього ж району, національній акціонерній компанії "Нафтогаз". Наразі з цього приводу вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України, аби ці позови відтермінували.

А от житель села Дубівки, що в Черкаському районі, скаржився на нечесного підприємця з Мошен, мовляв, той продав йому несправний мотоблок. Тепер же він хоче, аби йому повернули витрачені кошти. Начальник інспекції з питань захисту прав споживачів радить йому два варіанти: забрати відремонтований мотоблок у підприємця або ж звернутися до суду.

Ще дві жінки з Черкас скаржилися на діяльність теплопостачальних та інших комунальних підприємств обласного центру, зокрема, на тарифи. На їхню думку, вони штучно завищені, а на підтвердження цього з собою принесли навіть власні розрахунки. Черкащанки просять, аби обласна влада на своєму рівні звернулася до Національної комісії, що здійснює державне регулювання з питань комунальних послуг. Юрій Ткаченко дав доручення відповідним службам детально вивчити питання щодо економічного обґрунтування тарифів.

Уже не один рік шукає правди ветеран війни, інвалід ІІ групи з Черкас Олександр Матвійович. Чоловік розповів: його було побито водієм та кондуктором однієї з міських маршруток. Наразі ж він хоче від підприємства сто тисяч гривень компенсації. Ще один неприємний інцидент з ним стався у 2007-ому році. Каже: після смерті дружини хотів забрати гроші з кредитної спілки "Добрі гроші", натомість охоронець установи виставив пенсіонера звідти стусанами. Утім, винні в обох випадках досі не притягнуті до відповідальності.

Окрім того, до обласного очільника звернувся ще один черкащанин із пропозицією створити музей Василя Симоненка. Натепер його звернення перебуває на контролі в управлінні культури облдержадміністрації та триває збір матеріалів для створення експозиції. Про це інформує прес-служба голови ОДА.