"Губернатор новий - методи старі", - риночники з Пастерівської

Сьогодні представники ринку на Пастерівській провели прес-конференцію на якій повідомили, що дії нової влади по відношенню до них не змінилися в порівнянні за часами губернаторства Сергія Тулуба. Підприємці продовжують зазнавати системного тиску вже від нової влади. На думку підприємців вся проблема в тому, що губернатор Юрій Ткаченко є зацікавленою особою, оскільки його родині належить частка так званого «Фермерського ринку». Саме заради його добробуту ось вже як два роки і знищується ринок на Пастерівській. 

- Ми вже з Вами тут зустрічаємося більше двох років і ця ситуація більше двох років продовжується. З приходом нового губернатора думали буде щось змінюватися. Однак, що при старому Тулубові міліція, санслужби, податкова, ДАІ сиділи у нас два роки, то при цьому губернатору ніяких змін не відбулося, - констатував директор ринку Олександр Островський.

Директор ринку назвав останні факти тиску та недобросовісної конкуренції з боку «Фермерського ринку» де директором до призначення губернатором був саме Юрій Ткаченко.

- З останніх подій 9-10 квітня прийшли представники санветлабораторії і зачинили свою лабораторію без пояснень. Потім 11-12 квітня працівники КП «ЧЕЛУАШ» прийшли видивлялися, 12 квітня приїхали з трактором та в супроводі двох екіпажів ДАІ і працівники Соснівського райвідділу. В суботу зранку о 8 годині їм потрібно було розкопати посеред ринку яму, нібито через терміновий виклик, нібито була порвана труба. В них не було на руках жодного документа. Але вийшли підприємці і не дали можливість розкопати – пройшло більше двох тижнів а ніяких поривів труб не виявлено. 14 квітня з самого ранку приїхали працівники ДАІ і почали розміщувати знаки забороного характеру, не можна паркуватись, не можна зупинятися. Підприємці не дали розмістити ці знаки, - пояснює Островський.

За словами риночників, вони вже були в губернатора на прийомі і їх запевнили, що ніякого тиску не відбувається, запропонували навіть створити чергову комісію. Хоча сподівань на комісію риночники не мають.

- Подивимося що буде робити ця комісія, але з тих людей яких туди включили, всі підзвітні Черкаській ОДА – це санепідемстанція, екологія, пожежники, ветслужба. Мені не зрозуміло, що там можна перевіряти, бо за два роки минулої влади вже все перевірили і не одна була вже комісія. Мене із трудом включили в комісію лише за окремим зверненням. Мене не хотіли включати тому, що мовляв я буду тиснути на членів комісії, - розповідає Островський.

Таку активізацію тиску, директор ринку вбачає у спробі відповісти на його прагнення зупинити нечесну конкуренцію з боку «Фермерського ринку».

- У лютому місяці я подав до антимонопольного комітету листа. Ви бачили борди та рекламу на радіо, що ринок Пастерівський переїхав на Фермерський ринок? Хоча це була відверта неправда Наш обласний антипомонопольний комітет виявив, що є порушення у діях фірми «Ринкові технології» це та фірма якій належить «Фермерський ринок». Комітет зобов’язав припинити поширення неправдивої інформації щодо переїзду ринку Пастерівський на ринок Фермерський у м. Черкаси і вжити заходів щоб ця інформація не поширювалася. Можливо ці мої листи спонукали губернатора показати «Хто тут у нас господар», - припустив Олександр Островський.

Нагадуємо, що за часів керівництва «Фермерським ринком» Юрієм Ткаченком – і це вже на початку цього 2014 року було організовано нібито "добровільне переселення" частини риночників з Пастерівської на Фермерський. Про особливості того «добровільного переселення» ми вже писали. Воно носило ознаки явного адміністративного тиску. Тому очевидно, що і зараз наявний конфлікт інтересів власників «Фермерського ринку» яким де-факто є губернатор Ткаченко.

Підготував: Олександр Безпрозванний 

.
 

Останні новини