Губернатор назвав риночників з Пастерівської умілими маніпуляторами

Вчора на власній прес-конференції губернатор Черкащини Юрій Ткаченко прокоментував чергове весняне загострення навколо ринку на Пастерівській. Юрій Олегович вважає, що заяви риночників про здійснення на них тиску – це уміла маніпуляція. 

- Немає ніякого тиску, іде просто маніпуляція. Я запропонував створити комісію за участі представників громадськості. Туди мали б увійти і представники Самооборони, Правого сектору, Люстраційного комітету. Саме ця комісія яку юридично створює міська влада і має дати неупереджену відповідь щодо ситуації навколо ринку. З боку представників ринку інформація подається необєктивно і там є люди які підготовлені для цього, - зазначив губернатор.

Він також запропонував представникам ринку сказати хто конкретно на них тисне.

Нагадуємо, що навколо ринку знову загострилася ситуація, риночники відчули чергову порцію адміністративного тиску. Докладно про форми тиску ми вже писали. 

Сам же губернатор, до призначення був директором «Фермерського ринку» в угоду якому ще за влади Тулуба здійснювався тиск на ринок на Пастерівській з метою знищення конкурентів.
 

Останні новини