Губернатор і начальник міліції вважають, що проблеми із Черкаськими міліціянтами на Донеччині не було

Вчора очільник черкаської міліції Владислав Пустовар вирушив до східних областей для того, щоб на власні очі пересвідчитися, в яких умовах перебувають черкаські правоохоронці. Про це сьогодні повідомив на прес-конференції голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Поїздка Владислава Володимировича пов’язана, зокрема, з тим, що, як ви знаєте, рідні черкаських правоохоронців інформували керівництво міліції про неналежні умови перебування вояків на Сході. Виявилося, що підрозділ, сформований з «Грифону», ППС і спеціальної роти, а це майже сотня осіб, знаходився в полі без їжі і води. Дійсно, був такий факт, коли командир був вимушений відвести правоохоронців через загрозу нападу. Люди залишилися без вечері. Та проблема була вирішена наступного дня. Їм був направлений автомобіль із їжею. І на сьогодні проблеми немає, Наші бійці забезпечені повністю харчуванням. Навіть був надлишок, який передали нашим прикордонникам з Оршанця, - заявив губернатор. 

Далі підрозділ, про який іде мова, прямуватиме в Луганськ, де буде його місце дислокації. Також у Маріуполі знаходиться підрозділ, що складається з черкащан у кількості 70 осіб.

За інформацією нашого видання Черкаських міліціянтів включили до підрозділів АТО і вони будуть брати безпосередню участь у фактично бойових діях.

Те, що великі начальники Черкащини називають «залишилися без вечері» в народі називають просто і зрозуміло – це безалаберність керівництва та дезорганізація. Нагадуємо, що люди не просто залишилися без вечері, а дві доби переховувалися у лісополосі на кордоні Донецької та Запорізької області після того як вийшли із заблокованого аеропорту м. Маріуполь. З ними перебував начальник який отримав поранення без належної медичної допомоги. Докладніше можна прочитати тут.
 

Останні новини