Губернатор дав "ЦУ" як святкувати 9 травня

Прийдешній День Перемоги цього року святкуватимуть без військової техніки, георгіївських стрічок, салюту та параду школярів. Натомість на черкащан чекає короткий мітинг за участю ветеранів на Соборній площі та покладання квітів на Пагорб Слави. На цьому наголосив під час прес-конференції голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Цього року святкування 9-ого травня відбудеться дещо інакше, аніж у попередні роки. Для того, аби визначитися щодо плану заходів до Дня Перемоги ми зустрічалися із ветеранськими організаціями і дійшли з ними згоди. Я просив політичні партії у цей день утриматися від партійної символіки, а представників Самооборони та «Правий сектор» не вбиратися у камуфляжний одяг. Цього дня на це заслуговують лише ветерани, які пройшли війну і вибороли для нас мирне небо, - сказав Ткаченко.

У День Перемоги черкащани мають використовувати тільки жовто-блакитну символіку, переконаний обласний керманич. Однак ветерани йтимуть під червоними прапорами. Окрім цього, зазначив голова ОДА, щоб уникнути сутичок і провокацій, 9-ого травня в місті посилять охорону.

Останні новини