Губернатор Черкащини отримав від Президента жовту картку

Президент України Петро Порошенко сьогодні 13 лютого підписав указ про виголошення догани губернатору Черкащини Юрію Олеговичу Ткаченку. 

- За недоліки в роботі з добору кандидатур на посади керівників місцевих державних адміністрацій оголосити догану голові Черкаської обласної державної адміністрації ТКАЧЕНКУ Юрію Олеговичу, - йдеться в указі на сайті глави держави.

Цілком очевидно, що винесення догани пов’язано з спорадичними конфліктами які виникали навколо призначень голів райдержадміністрацій. Найбільші конфлікти розгорілися з призначенням голови Шполянської РДА де врешті-решт було призначено кандидатуру підтримувану губернатором - Володимира Потапенка та з призначенням голови Чигиринської РДА.

Лінія конфлікту пролягла між кандидатурами пропонованими губернатором та так званими місцевими Народними Радами, які бачили на посадах своїх представників як вихідців з майдану та Революції Гідності. При цьому Народні Ради організовували мітинги, відвідування губернатора з вимогами призначити або залишити на посадах своїх і це не зважаючи на те, що згідно закону призначення голів РДА – це виключно прерогатива Президента, а кандидатури пропонує губернатор.

Найбільш складною виявилася ситуація з призначенням нового голови Чигиринської РДА, де Народна Рада виступає за збереження посади за діючим керівником Олександром Діскантом. Протиборство у Чигирині вилилося у конфлікт між Олександром Діскантом та претендентом на посаду Олегом Островським, справа дійшла навіть до бійки на сесії Чигиринської районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУБЕРНАТОР НЕ МОЖЕ ПОКАЗАТИ, ЩО НА ЧИГИРИНЩИНІ Є ВЛАДА

На сьогодні вже ні кандидатура Дісканта ні кандидатура Островського не розгладається – основним кандидатом вже є громадська та політична діячка Наталія Нетовкіна. Однак скандал навколо Чигирина показав неспроможність губернатора показати, що на Черкащині є сильна влада яка не допустить містечкового сепаратизму.

Тому догану Юрій Олегович отримав цілком по заслузі, того що робилося в Чигирині останнім часом допускати не можна у мирний час не те що військовий.

Сподіваємося, що очільник області зробить висновки з такої жовтої картки Президента, а радники йому в цьому допоможуть.
 

Останні новини