Ігровий корабель куплять за 350 тис. у фірми де директор голова фракції ПВД

Нашумілий ігровий майданчик у вигляді корабля куплять за 350 тис. грн. у ТОВ «Група Венето».

15 грудня КП «Дирекція парків» підписало угоду з ТОВ «Група Венето» на поставку ігрового майданчику у вигляді корабля. Поставка товару має бути здійснена протягом 30 днів з дня підписання угоди. Термін гарантії на виріб – один рік. 

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ Дитячі та спортивні майданчики, яке запропонувало ціну у 348 тис. грн., але не подало забезпечення тендерної пропозиції. Економія в результаті торгів склала нуль грн. – очікувана вартість складала 350 тис. грн. 

Відзначимо, що у жовтні департамент економіки та розвитку міської ради уклав угоду на поставку цього ж товару за переговорною процедурою через відсутність достатньої кількості учасників бажаючих взяти участь в торгах. Тоді було укладено договір на поставку саме з ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики», однак цей договір не пройшов підтвердження у держказначействі. 

Сама ідея встановлення цього майданчика у сквері ім. Б.Хмельницького викликала незадоволення в окремих містян та навіть проводилися громадські слухання з цього приводу. Тоді вирішили встановлювати майданчик в іншому місці, згодом депутати міської ради вирішили його встановити в парку «Хіміків».

Директором ТОВ «Група Венето» є голова фракції Партії вільних демократів у міській раді Олександр Згіблов. 
 

Останні новини