Користувацький вхід

Громадський транспорт в Черкасах працюватиме до першого випадку захворювання

У разі виявлення хоча б одного випадку захворювання на коронавірус серед черкащан, увесь громадський транспорт міста припинить свою роботу.

Таку заяву у ході сьогоднішньої сесії зробив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише «Вичерпно».

За його словами, усі маршрути міста, враховуючи повний склад тролейбусного парку, працюють у звичайному режимі.

– Якщо у Черкасах буде виявлено хоча б один випадок захворювання на коронавірус, увесь громадський транспорт припинить свою роботу. У такому разі будуть функціонувати лише спецрейси. На мою думку, громадський транспорт є найбільшим розповсюджувачем епідемії, – зауважив Анатолій Васильович. Він також послався на відповідне рішення Кабміну.

Станом на ранок 19 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків COVID-19, з них 2 летальних: Чернівецька – 10 випадків (1 летальний), Житомирська – 1 (летальний) випадок, Київська – 2 випадки, Донецька – 1 випадок, м. Київ – 2 випадки.

Нагадаємо, що виконком Черкаської міської ради проголосував за призупинення роботи всіх закладів, окрім аптек і продуктових магазинів. Роботодавцям усіх форм власності рекомендують запровадити дистанційну форму роботи, також рекомендовано призупинити діяльність культових споруд (церкви, собори, храми). 

Останні новини

Loading...