Громадський Рух "Проти Політики Кидалова" закликає політичну еліту Черкащини вимкнути режим "страуса"

Заяву Громадського Руху «Проти Політики Кидалова» щодо зрадницьких законів «про особливий статус Донбасу» та про «амністію терористам» оприлюднив у Фейсбуці координатор руху на Черкащині Олександр Безпрозванний. 

16 вересня 2014 року в історії Української державності відбулася одна з найтрагічніших подій – прийняття Верховною Радою України так званих законів «про особливий статус Донбасу» та «про амністію терористам». Прийняття цих антиукраїнських, антиконституційних законів на законодавчому рівні зафіксувала втрату значної частини державного суверенітету над значною частиною території країни та будь-яких реальних євро-атлантичних перспектив.

Зрадницькі закони які стали результатом сепаратних переговорів Порошенка-Путіна були прийняті у закритому режимі, щоб суспільство не дізналося прізвища зрадників. Воєдино під час ганебного голосування злилися представники Партії регіонів, Комуністів, «УДАРу», пропрезидентські депутати які перебігли до його виборчого списку та депутати підконтрольні главі уряду Арсенію Яценюку із так званого «Народного Фронту». 

Цим голосуванням вони відкрили своє справжнє обличчя перед суспільством – вони заслуговують, щоб їх імена та прізвища червоними літерами були вписані на стіну ганьби української історії. За законопроект про особливий статус бунтівних регіонів проголосували 277 депутатів, за проведення амністії терористам – 287.

Як бутафорну кістку українському народові псевдонародні обранці кинули ратифікацію угоди про асоціацію угоди з ЄС та так званий закон «про люстрацію». Такі дії псевдонародних обранців варто розцінювати однозначно – це кидалово українського народу.

Політику кидалова по відношенню до власного народу так звана «нова влада» проводить з часу втечі антинародного Президента Віктора Януковича. Вона виявилася у всіх сферах життя, - це і відсутність покарання служак колишнього режиму, їх інтеграція і реінкарнація після обрання Президентом Петра Порошенка і як результат остаточна зрада інтересів Української держави під пустими гаслами про «мир». 

Громадський рух «Проти Політики Кидалова» зробить все можливе щоб імена зрадників були відомі суспільству, як би вони не хотіли приховати свою зраду. Такими що зрадили власний народ вважаємо тих депутатів які проголосували за закритий розгляд питання про прийняття антиукраїнських законів. 

Наводимо перелік зрадників України, нардепів від Черкащини які проголосували за розгляд законопроектів у закритому режимі, а відтак очевидно голосували і за самі законопроекти.

Микола Томенко – народний депутат, радник президента України, входить у першу десятку Блоку Петра Порошенка.

Ірина Геращенко – уповноважена з мирного врегулювання ситуації на Сході, народний депутат від «УДАРу», входить в першу десятку виборчого списку Блоку Петра Порошенка.

Віталій Іляшенко – голова обласної організації партії «УДАР», народний депутат, на 117 місці у списку Блоку Петра Порошенка.

Володимир Олійник – народний депутат України, екс-регіонал, член групи «За мир та стабільність».

Михайло Поплавський – народний депутат України 194 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Суверенна Європейська Україна»

Володимир Зубик – народни депутат України 195 виборчий округ, екс-регіонал, позафракційний.

Геннадій Бобов – народний депутат України 196 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Економічний розвиток»

Валентин Ничипоренко – народний депутат України 199 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Економічний розвиток»

Антон Яценко – народний депутат України 200 виборчий округ, екс-регіонал, группа «Економічний розвиток»

Громадський рух Проти Політики Кидалова звертається до Президента України, сподіваючись, що в нього залишилося хоча б щось українське, не підписувати ці злочинні закони. 

Також ми звертаємося до представників політичної еліти Черкащини, місцевих організацій партій, громадських організацій, активістів з проханням вимкнути «режим страуса» і дати публічну оцінку антидержавним діям Президента та 5-ї колони у Верховній Раді. 

Звертаємося також до Черкаської обласної ради та Черкаської міської ради на найближчих сесійних засіданнях дати суспільно-політичну оцінку антиукраїнським діям Президента та 5-ї колони у стінах Верховної Ради та закликати його не підписувати злочинні закони, а в разі їх підписання звернутися до Верховної Ради з вимогою їх якнайшвидшого скасування.