Громадський рух "Чесно" пропонує черкаським депутатам "настукати" самим на себе

 

Вчора на черговій сесії Черкаської міської ради активісти черкаської платформи руху "Чесно" роздали кожному з присутніх депутатів  своєрідний запит-звернення.

В якому повідомляється, що рух "Чесно" береться вже за аналіз роботи депутатів місцевих рад, зокрема Черкаської міської ради. І що найближчим часом буде проведено моніторинг роботи депутатів.

Та з метою повного і об"єктивного висвітлення діяльності депутатів та результатів їх роботи рух "Чесно" просить надати досить розгорнуту інформацію. Нижче розміщуємо це звернення.

В цьому зверненні як бачимо, активісти прагнуть отримати досить грунтовну та всебічну інформацію щодо діяльності депутатів. Але дивлячись на сесійну та й партійну дисципліну більшості депутатів міської ради очевидно ,що по більшості депутатів з депутатського корпусу доведеться активістам самим збирати інформацію по крупинкам.

Оскільки для більшості депутатів по багатьох з пунктів даного звернення просто немає чим звітувати. І дуже цікавим виглядає питання відвідуваності сесій, ну невже активісти руху думають що депутати будуть самі на себе подавати достовірну інформацію і без прикрас. Мало в це віриться.

З іншого боку, громадський рух "Чесно" сприймається в суспільстві неоднозначно. І далеко не є істинним барометром тих аспектів суспільного життя які досліджує. Він навіть є більш політизованим проектом головним критерієм якого у визначенні діяльності депутатів визначається така категорія як доброчесність. 

Тому є впевненість що депутати черкаської міської ради писати на себе "доноси" не будуть.

 

 

Останні новини