Громадське обговорення реконструкції Хрещатика - висловіть свою думку

Ще в кінці лютого місяця цього року міський голова Черкас Сергій Одарич ініціював громадське обговорення реконструкції вулиці Хрещатик. Однак, як такого широкого залучення громадськості міста до обговорення не відбулося. Переважно воно зводиться до обговорення у вузькому колі так чи інакше зацікавлених осіб.

Така ситуація є неприпустимою, адже за прогнозами фахівців реконструкція може обійтися місту в суму близько 100 млн. гривень. І витрачаючи такі кошти, громада міста має повне право висловити свою думку - чи доцільною є така реконструкція. Тому наш сайт ініціював проведення соціологічного опитування щодо ідей мера по зміні одної з найстаріших вулиць міста.

Звичайно ми не претендуємо на істину в останній інстанції і це не є соціологічне дослідження як таке. Бо для цього необхідний цілий комплекс дій.

Ми ініціювали і проводимо соціологічне опитування. Запрошуємо всіх не байдужих до цієї проблематики черкащан, висловити свою думку взявши участь в нашому опитуванні. Запитання та варіанти відповідей розміщені на головній сторінці сайту Кропива, на першому місці. Заходьте та висловлюйте свою думку. Наперед вдячні за участь в опитуванні, для нас важлива думка кожного.

Останні новини