Громади Черкаського району попрощалися з вісьмома військовими

В Черкаському районі попрощалися з вісьмома військовими, що загинули у російсько-українській війні.

Про це повідомила голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко.

Сміляни провели в останню путь сержанта, водія-кулеметника інженерно-саперного взводу Петра Хижняка. Він 1963 року народження, загинув 16 березня під час артилерійського обстрілу на Харківщині.

Жителі Городищенської громади протягом тижня віддали шану відразу двом землякам:

Іллі Гриценку – лейтенанту Збройних Сил України, який загинув 19 березня при виконанні службового обов’язку. Воїн 1997 року народження.

Сергію Оношенку – 1983 року народження. Солдату, старшому оператору групи зв’язку та телекомунікацій взводу пересувних засобів зв’язку вузла 2 категорії. Загинув 12 березня. 

Кам’янщина попрощалася з солдатом Іваном Берчаком. Він загинув 16 березня на Харківщині від вибухів та осколків. Захисник 1982 року народження.

У селі Пляківка Михайлівської громади поховали солдата, учасника ООС Вадима Пляченка. Уродженець міста Кам’янка загинув 26 лютого внаслідок прямого влучання ворожого боєприпасу в Чернігівській області. Чоловік 1981 року народження.

У селі Білозір’я провели в останню путь сержанта, старшого водія-радіотелефоніста взводу забезпечення реактивного дивізіону бригадної артилерійської групи Тараса Жупинаса 1994 року народження. Воїн загинув 20 березня на Київщині під час ракетного удару російських окупантів.

Жителі села Носачів Ротмістрівської громади попрощалися з командиром навчального взводу, викладачем навчальної роти школи підготовки корабельного складу Юрієм Левченком. Народився в Носачеві 1987 року, але проживав у Миколаєві. Загинув 24 березня, не приходячи до тями, після отриманих травм.

У Набутівській громаді теж в останню путь провели старшого солдата Руслана Шевченка 1978 року народження. Захисник загинув від травм, не сумісних з життям, 24 березня під Житомиром. 

Останні новини