Гриценко закликає Європу та світ одуматися та діяти рішуче

Екс-міністр оборони України, народний депутат, черкащанин Анатолій Гриценко закликає Європу і світ діяти рішуче після трагедії в небі біля Донецька, де терористи вчора збили пасажирський літак Малазійських авіаліній. 

Анатолій Степанович вважає, що після таких неспростовних доказів російський фашизм потрібно знищити зараз, оскільки якщо цього не зробити жертв буде набагато більше і не лише в Україні.

- Жахлива трагедія в небі над Україною. Одномоментна загибель 298 мирних іноземних громадян, в т. ч. 80 дітей. Телефонні звіти терористів про збитий літак їхнім начальникам в ГРУ ГШ Збройних Сил Росії. До того сотні загиблих і тисячі поранених українців не змусили світову спільноту усвідомити небезпеку Путіна – фашиста для світу. Небезпеку для всіх і кожного! Дуже хотілося б, аби хоч тепер усвідомили і почали діяти більш рішуче. Бо якщо Путіна спільними зусиллями зараз не зупинити, то ракова пухлина російського фашизму може досить швидко перерости у метастази і спричинити набагато більші втрати для України, Європи і всього світу. Ця трагедія має стати переломним моментом на шляху до миру і спокою. Бо якщо не стане, то миру і спокою ще довго не буде, і не лише в Україні, – написав Гриценко у Фейсбуці. 

Вчора о 16.20 в Донецькій області над Торезом терористи збили пасажирський літак, який виконував рейс Амстердам – Куала-Лумпур, вважаючи його українським транспортним повітряним судном. Про ліквідацію українського літака повідомляли терористи на своїх інформаційних ресурсах, однак після того як виявилося, що було збито пасажирський борт всі повідомлення були прибрані. 

На екстеренному засіданні уряду та силовиків голова СБУ Валентин Наливайченко оприлюднив радіопереговори терористів які підтверджують, що літак збили саме вони. Натомість у російських ЗМІ розпочалася кампанія по звинуваченню України у даному інциденті. Всі об’єктивні чинники опосередковано доводять, що терористичний акт вчинили саме терористи за погодженням з російськими військовими.
 

Останні новини