Готель "Дніпро" очолить людина яка успішно спродала готель "Черкаси"

Комунальне підприємство «Готель Дніпро Черкаської обласної ради» очолить людина яка успішно спродала доведений до руйнації готель «Черкаси».

Такими гучними, але очікуваними виявилися результати сьогоднішнього вже повторного конкурсу на дану посаду. Конкурс проводився вдруге, в першому конкурсі у березні переміг заступник в.о. директора, до червня 2016 року багаторічний директор Володимир Жаботинський. Однак депутати обласної ради не проголосували за його призначення (по фракціях можна подивитися результати тут – ред.)

Про сьогоднішній конкурс

Документи на конкурс подали чотири кандидати - Михальова Ірина, Дзюба Андрій, Жаботинський Володимир, Галаган Галина.

В процесі розгляду поданих документів, Галина Галаган не була допущена до розгляду пропозиції через відсутність наданого диплому та відсутність досвіду на керівній посаді у 5 років. Всі члени комісії проголосували за недопущення до участі, окрім представника громадськості Євгенія Глєбова.

Ірина Михальова за її словами працювала в Камобджі і за три роки роботи вивела готель в десятку кращих.

Андрій Дзюба у своїй презентації говорив про потребу залучення інвестицій, проведення повного аудиту та енергоаудиту. Говорив про можливі варіанти розвитку стратегії в залежності від завдань поставлених власником – обласною радою – здача в концесію на конкурсі, продаж з аукціону чи розвиток.

- Моя думка така що об’єкт потрібно модернізувати та розвивати залучаючи можливий кредитний або ж грантовий ресурс, - в кінцевому рахунку зазначив Дзюба.

На фото переможець конкурсу Андрій Дзюба. 

Відповідаючи на питання голови комісії, щодо власних досягнень, кандидат Дзюба розповів, що вважає хорошим результатом проведену ним роботу по підготовці до продажу та продаж готелю «Черкаси», в часи коли він працював заступником міського голови Сергія Одарича.

На запитання щодо позиції його як можливого керівника стосовно власності підприємства на будівлю Андріївської дачі, яка знаходиться на скандальній земельній ділянці в Соснівці по Мендєлеєва 4, чіткої відповіді не надав. 

- По Менделєва я розумію, що це складне питання, але в будь-якому випадку якщо обласна рада прийме рішення про продаж то це має бути відкритий конкурс, - все що відповів Дзюба.

Найбільш повною та змістовною і спроектованою до конкретно готелю «Дніпро» була проектна пропозиція багаторічного директора, а нині заступника в.о. директора готелю Володимира Жаботинського. Окрім перспективного плану розвитку кандидат наголосив і на нинішніх проблемах комунального підприємства які скоріше виникли через адміністративне втручання в його господарську діяльність. Так це дебіторська заборгованість яка сягає 850 тис. грн. – це борг за проживання ФК Черкаського Дніпра який не погашається ані клубом ані за рахунок обласного бюджету. Проблема з відключенням газу, адже з березня газопостачання відключене через суперечності постачальника та в.о. директора. Разом з тим вдалося підтвердити статус чотирьох зірок.

Під час нетривалого обговорення член комісії депутат обласної ради Наталія Кравцова відверто натякнула, що підтримка кандидатури Дзюби – це шлях до відчуження готелю та захист інтересів не підприємства а однієї з груп впливу в місті які хочуть забудовувати землю в Соснівці на якій стоїть дача Андреєва.

- Андрій Дзюба – це непогана кандидатура, але ви ж розумієте, що це член команди. Чи ви будете готові голосувати за відчуження об’єкту через рік? Якщо готові то підтримуйте його кандидатуру, - відзначила під час обговорення Наталія Кравцова.

Якщо обласна рада планує продати готель, то кандидатура Дзюби підходить. Якщо ж піклуватися про збереження примноження та розвиток підприємства яке приносить кошти, то безперечно треба підтримувати Жаботинського, - під час виступу сказав присутній голова спілки роботодавців області Борис Райков.

Приїхав підтримати кандидатуру Жаботинського і Голова Асоціації готельних обєднань та готелів міст України Юрій Опанащук та колишня голова обласної ради Валентина Коваленко.

Як голосували?

Попри рекомендації члени комісії шляхом рейтингового голосування визначили переможцем конкурсу Дзюбу Андрія Миколайовича, відповідно за нього проголосували чотири члени комісії.

За Жаботинького проголосували три члени комісії, за Михальову Ірину не проголосував жодний член комісії.

Відтак кандидатуру Андрія Дзюби підтримали наступні члени комісії – перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко – голова комісії (обраний депутатом облради від ВО Черкащани)

Дудник Наталія Дмитрівна – завідувач сектору обліку та використання майна управління майном виконавчого апарату Черкаської обласної ради, секретар комісії

Денжанська Ольга Сергіївна - головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату Черкаської обласної ради.

Глєюбов Євгеній Миколайович - голова громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації.

Переможний кандидат для збереження впливу

Нагадаємо, що посада директора готелю «Дніпро» є надважливою у реалізації проекту по забудові земельної ділянки у 5,3 га по вул. Менделеєва 4 в Соснівці, саме на ній знаходиться дача Андреєва яка поки що є власністю готелю «Дніпро». За умов які нині складаються - провалу бліц-кригу забудовників «Андріївської дачі», фактична дискредитація легітимності в.о. директора Бориса Лебедцова, стратегічним для подальшої реалізації проекту забудови стає саме посада директора комунального підприємства. Саме на нього має лягти тяжка ноша підпису необхідних документів по погодженню імовірної приватизації майнового комплексу. Тому реалізаторам ідеї забудови вкрай необхідне просування на дану посаду своєї людини. В даному випадку такою людиною має стати сьогоднішній переможець.

Ми вже писали, що за спробою фактичного освоєння земель які були в постійному користуванні комунального підприємства готель «Дніпро» стоїть досвідчена група земельних рейдерів. По реалізації задумів за рік вже багато чого зроблено, але тепер доведеться зробити ще більше. З огляду на сьогоднішнє рішення комісії воля до реалізації найсміливіших приватних проектів у обласної влади є.

Насамкінець перелічимо неповний, але найбільш яскравий перелік досягнень групи земельних рейдерів та їх креатур, які вдалося досягнути за рік по фактичному знищенню сучасного та прибуткового комунального підприємства.

У червні 2016 року в.о. директора став Борис Борисович Лебедцов, який ним залишається і додині, за цей час:

Втрачено право постійного користування комунальним підприємством на земельну ділянку по вул. Менделеєва 4 у 5,3 га (в.о. директора добровільно відмовився від ділянки, згодом вона була передана на приватну фірму).

Через конфлікти щодо виплати за газ з ПАТ Черкасигаз, готель вже кілька місяців відключено від газопостачання, справа знаходиться в суді.

Виникла дебіторська заборгованість у 850 тис. грн. за проживання футболістів ФК Черкаський Дніпро, за проживання яких не здійснюється оплата.

Припинив функціонування стоматологічний кабінет.

Рентабельність комунального підприємства знизилася до нуля.

 

 

Останні новини