Головний ударівець Черкащини опинився поза першою 100

Голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР», народний депутат України Віталій Володимирович Іляшенко опинився далеко не на комфортному місці у виборчому списку «Блоку Петра Порошенка». 

Віталій Іляшенко посів лише 117 місце у спільному списку «УДАРу» та «Солідарності».

З огляду на рейтинги які оприлюднювалися, партія Президента може розраховувати на 80-85 мандатів за партійною складовою виборів.

Однак наявність як у списку так і по мажоритарних округах доволі сумнівних осіб та екс-регіоналів обовязково вдарять по рейтингу. Що тут говорити, коли лише по Черкащині більшість мажоритарників відверто скандальні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКАНДАЛЬНІ МАЖОРИТАРНИКИ БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА НА ЧЕРКАЩИНІ

Звичайно, що значна частина депутатів підуть на посади у виконавчі органи влади після виборів, але очевидно, що в кращому випадку Віталію Іляшенку знову тривалий час доведеться чекати поки посунеться список і це в кращому випадку. В гіршому випадку його просто усунуть з посади голови обласної організації "УДАРу" оскільки останнім часом в нього не складаються робочі відносини з куратором Черкащини Іриною Геращенко. 

Нагадуємо, Віталій Іляшенко став народним депутатом лише кілька місяців тому, коли Віталій Кличко був обраний міським головою Києва. Тоді він набув статусу народного обранця з 38 місця у списку партії «УДАР».

 

Останні новини