Користувацький вхід

Головний свободівець Черкащини збирається "поганяти" хасидів в рамках акції "Умань без хасидів"

Марш проти свавілля - 2013 у рамках безстрокової кампанії "Умань без хасидів" відбудеться 12 вересня 2013 року. Початок біля пам'ятного каменю Гонті та Залізняку.

Регіональний лідер свободівців вважає, що настав час активних дій.

- Час привернення уваги до проблеми минув - тепер настає час, коли ми, всі разом, маємо вирішувати проблему, з огляду на те, що уманська міська влада цілком усунулася від питання захисту прав та інтересів уманчан. Шевченко казав: "Треба миром, Громадою обух сталить, Та добре вигострить сокиру, Та й заходиться вже будить". Адже хасиди колонізують Умань, а влада своєю злочинною бездіяльністю допомагає їм це робити. Свавілля хасидів породжене свавіллям уманської "української" влади. Тепер час громаді брати вирішення життєвих питань свого міста у свої руки!", - стверджує Юрій Ботнар.

Організатори маршу звертаються до усіх уманчан та закликають уманчан приєднуватися до загонів народного патруля, які в міру можливості будуть припиняти і фіксувати правопорушення з боку влади та хасидів або долучатися до вже створеного націоналістами загону.

- Крім того, що ми вже зараз звертатимемося через народного депутата України від ВО "Свобода" Юрія Сиротюка до усіх установ, які зобов'язані забезпечувати реалізацію інтересів уманчан, зокрема і у сфері взаємовідносин із хасидами, з метою довести законність усіх тих забудов, що роблять хасиди тощо, ми звертатимемося у прокуратуру з вимогою перевірити законність такої діяльності влади та хасидської спільноти. Попри те, ми просимо уманчан фіксувати та передавати нам інформацію про усі виявлені ними факти свавілля влади та хасидів або порушення прав уманчан, - підсумував Голова Черкаської обласної організації ВО "Свобода".
 

Джерело: УНН

Loading...