Головний лікар обласного діагностичного центру провів невелику екскурсію для журналістів

 

5 квітня відкрив свої двері для перших пацієнтів новозбудований діагностично-консультативний центр Черкаської обласної лікарні.

З цієї нагоди в актовому залі було проведено прес-конференцію голови обласної адміністрації Сергія Тулуба, а їй передувала невелика екскурсія для журналістів яку провів головний лікар центру Дудник Олександр Миколайович. На фото.

Головний лікар повідомив загальну інформацію для ознайомлення.

- Перший день роботи довгожданного обласного діагностично-консультативного центру відбувся 5 квітня у п’ятницю. Двері відрилися для першого пацієнта і він зареєструвався в реєстратурі, отримав карточку та всі необхідні підтвердження за якими він прийшов за допомогою. Запрацювали всі ті підрозділи які планувалися до його введення.

На першому поверсі діагностична служба, працює ультразвукова діагностика, кабінети функціональної діагностики, клініко-діагностична лабораторія, рентгенкабінет, ведеться аплікація введення в дію комп’ютерного томографа. Всі кабінети обласної консультативної поліклініки зафункціонували і ведуть прийом пацієнтів в тому режимі в якому вони приймали їх до цього часу.

Відбувся переїзд обласного перинатального центру і фахівці перинатального центру розпочали прийом своїх пацієнтів на 3-4 поверхах. Це і відділення генетики і обласний центр планування сім"ї, запрацювала і імунологічна лабораторія. Таким чином з перших же днів обласний діагностично-консультативний центр почав виконувати всі покладені на нього функції, - повідомив Олександр Миколайович.

Головний лікар запевнив що всі послуги центру будуть безкоштовними.

- Послуги будуть безкоштовні. Повністю безкоштовні наголошую. Визначати необхідність обстеження будуть фахівці обласного діагностичного центру. Потрібно приходити з направленнями від лікарів місцевих поліклінік. Центр має велику потужність -  може прийняти близько 1000 відвідувачів на день, - зазначив Олександр Миколайович.

Та провів невелику екскурсію.

- Це клініко-діагностична лабораторія де будуть проводитися всі ті дослідження для того щоб пацієнт міг отримати консультацію фахівця. Вона обладнана сучасним обладнанням є і біологічні і біохімічні аналізатори. Все необхідне щоб хворому у найкоротший час якісно і швидко надати аналізи. Фото.

- Ми йдемо в рентгенкабінет. Це рентгенапарат суперсучасний на якому можна робити всі рентгенологічні дослідження. Цей апарат безпечний і для лікаря і для пацієнта. Це апарат на три робочі місця робляться як графічні так і скопічні дослідження.


- Комп"ютерний томограф. Це шістнадцятизрізовий спіральний комп’ютерний томограф ми отримали дозвіл на його використання. Викликані спеціалісти які проводять його аплікацію. Будуть робити дослідження пацієнтів. Це комп’ютерна томографія цей апарат проводить в режимі рентгенологічного дослідження зріз любої частини тіла людини. В розрізі одного міліметра робиться дослідження.

- 2-й поверх діагностична поліклініка. Тут приймають лікарі понад 30 спеціалізацій. Є аптечний пункт він відноситься до медичного кошику, має мінімальні націнки на ліки які є в широкому асортименті.


- Офтальмологічний кабінет має спеціальну затемнену кімнату для обстежень.

- 3-й поверх поліклініка обласного кардіологічного центру, тут приймають лікарі. Це фактично консультативна поліклініка щорічно тут буде  консультуватися 25 тис. хворих.

На цьому невелику екскурсію було завершено і представники преси перемістилися в актовий зал на прес-конференцію губернатора. Але також є тут обласний перинатальний центр, який буде знаходитися тут поки не побудують нове приміщення і для цього окремого підрозділу. На 5-му поверсі лабораторії.

Загалом же склалося позитивне враження від діагностично-консультативного центру, головне щоб задекларовані принципи і підходи в роботі залишалися не лише пустими словами, а втілювалися в реальне життя. Бо лише так ми зможемо наблизитися до якогось більш високого рівня надання медичних послуг. Поки що люди задоволені - персонал хорошими умовами праці, - пацієнти - хорошим рівнем обслуговування та чудовою картинкою. Подивимось як буде надалі і будемо це висвітлювати.

Останні новини