Головний духівник Черкащини УПЦ МП отримав нагороду як архітектор

10 грудня у конференц-залі Черкаської обласної держадміністрації відбулося урочисте зібрання провідних архітекторів України та Черкаської області з нагоди 60-річчя обласного управління містобудування та архітектури.

Узяти участь у цьому ювілейному заході було запрошено почесного архітектора й храмобудівничого Черкащини митрополита Черкаського і Канівського Софронія.  Владика наголосив на важливості храмобудівництва як невід'ємної частини містобудування.

Губернатор Юрій Ткаченко в свою чергу вручив владиці та іншим заслуженим працівникам архітектури ювілейну нагороду з нагоди свята.

Учасники зібрання висловили зацікавленість будівництвом храмово-культурного комплексу у Соборному парку й запланували відвідати майбутню дзвіницю з метою ознайомлення з її оригінальними архітектурними рішеннями, які, на переконання владики Софронія, зроблять цей об'єкт своєрідною візитівкою Черкащини.

Від «Кропиви» побажаємо владиці Софронію здоровя та довгих років життя щоб він всетаки встиг завершити будівництво грандіозних об’єктів у Соборному парку. Дзвіниця будівництво якої просувається досить повільно через брак коштів має стати однією з найвищих в Україні – 120 метрів.

Владика Софроній на дзвіниці яку будують вже 8 років, побудовано 30 метрів. 


 

Останні новини