Користувацький вхід

Головлікаря диспансеру засудили і відразу амністували

Головлікаря Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру засудили і відразу амністували. 

Відповідний вирок виніс Черкаський районний суд, він набув чинності.

Мирон Олійник, що працює на посаді головлікаря комунального закладу обласної ради, обвинувачувався у кримінальному правопорушенні передбаченому ч. 1 ст. 377 ККУ (службова недбалість).

В лютому-березні 2017 року посадовець за наслідками тендерних процедур уклав ряд угод на постачання продуктів харчування (риба, мясо, молоко) на загальну суму 1,258 млн. грн. з кількома суб'єктами господарювання.

Згодом за даними договорами укладалися додаткові угоди про збільшення вартості поставки продуктів і продукти закуплялися за завищеною ціною. Згідно судово-економічної експертизи вартість продукції за цими договорами була завищена загалом на 187 тис. грн.

Згідно обвинувального акту, посадовець через несумлінне ставлення до посадових обовязків не перевірив надані йому на підписання документи, що стали підставою вчинення правочинів на підставі яких поставлялися продукти по завищеній ціні.

Свою вину посадовець визнав повністю та щиро розкаявся.

Суд призначив покарання у вигляді штрафу 4250 грн. З позбавленням права обіймати посаду на строк в один рік. На підставі закону про амністію звільнив від відбування покарння в залі суду.