Голова ОДА передав місцеві автодороги непрофільному департаменту

Голова Черкаської ОДА передав місцеві автодороги непрофільному департаменту та розписав 146 млн. грн. 

Про це свідчить низка розпоряджень Романа Боднара опубліковані на сайті Черкаської ОДА.

фотоколаж сайту 18000

Так, автомобільні дороги загального користування місцевого значення з балансу Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг передано на баланс Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ.

Іншим розпорядженням внесено зміни до статуту ДП “Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області”, згідно яких функціональне управління, координація та контроль діяльності підприємства покладається на департамент містобудування.

Також розпорядженням розподілено між районами області державну субвенцію на експлуатаційне утримання 4,3 тис. км. автодоріг місцевого значення на 2020 рік у розмірі 146,7 млн. грн. (це орієнтовно 33,5 тис. грн. на км.) Експлуатаційне утримання передбачає передусім утримання автошляхів в зимовий час, прибирання від снігу та посипання протиожеледними сумішами, а також ліквідація ямковості протягом року.

Відзначимо, що у віданні Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Черкаської ОДА вже перебуває низка проблемних об'єктів де департамент виступав в якості замовника. Найбільш відомі з них — це реконструкція обласного музично-драматичного театру та реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту Черкаси. На початку січня, за вибором голови ОДА, департамент очолив Роман Бохін, який до того часу працював в Миколаєві де відсторонявся від займаної посади.

Контроль за виконання вказаних розпоряджень покладений на заступника голови ОДА Дмитра Ляшова, який приїхав з новим губернатором з Маріуполя, де працював в топ-менеджементі місцевої інвестиційної групи.

Останні новини